Karolina Kłosowska – Agentka do zadań specjalnych - Royal Space

Karolina Kłosowska – Agentka do zadań specjalnych

Zawód agenta nieruchomości w dalszym ciągu jest widocznie zdominowany przez mężczyzn, jednak rola kobiet na rynku nieruchomości wzrasta dynamicznie. O swojej drodze w sprzedaży najbardziej luksusowych nieruchomości w Krakowie opowie Karolina Kłosowska nasza Specjalistka ds. Sprzedaży nieruchomości.

Nie każdy może być handlowcem

Praca sprzedawcy wymaga pewnego zespołu cech charakteru, który pozwoli nam na osiągnięcie sukcesu. Zawód ten charakteryzuje się ogromną dynamiką, jesteśmy w ciągłym ruchu, nigdy długo nie gościmy w jednym miejscu. Wymaga jednak od nas znacznej dozy automotywacji i zdeterminowania do pracy, które w połączeniu z intuicją, empatią pozwalają nam na świetną obsługę naszych klientów. Zawód ten wymaga oczywiście naszego poświęcenia, ze względu m.in. na nieregularność czasu pracy, co może stanowić wyzwanie dla kobiet, które są matkami, oczywiście dla nas jednak nic nie jest niemożliwe! Wymaga to tylko odpowiedniej organizacji i koordynacji naszego czasu.

 

Duża stawka

Praca sprzedawcy często kojarzy się ze znacznym ryzykiem, wynikającym z prowizyjnego charakteru wynagrodzeń. Jednak z drugiej strony praca ta nie posiada, żadnego górnego progu zarobkowego, to ile możemy zarobić jest tylko w naszej głowie i zależy od wysiłku, który w to włożymy. W tym zawodzie zdecydowanie w puli są do zdobycia duże pieniądze. Nie tylko jednak o pieniądze tu chodzi praca ta dostarcza dużej dozy emocji i adrenaliny, którą z łatwością możemy porównać do gry w kasynie.

 

Szczypta kobiecości

Kobieta w zawodzie agenta nieruchomości pod wieloma względami może sprawdzić się lepiej niż mężczyzna, szczególne tutaj znaczenie ma aspekt estetyczny. Dzięki swojemu kobiecemu oku agentki z łatwością są w stanie przedstawić nieruchomość podkreślając jej zalety wizualne, które przez niektórych mężczyzn mogą zostać niedostrzeżone. Ponadto kobiety często potrafią zastosować wiele sztuczek, które dodatkowo uatrakcyjnią nieruchomość. Kobieca empatia i szczypta inteligencji emocjonalnej, szczególnie może pomóc klientom przy podejmowaniu jednej z najważniejszych decyzji w ich życiu, jakim jest wybór nieruchomości.

 

Dlaczego właśnie agent?

Oczywiście, poza miłością do najpiękniejszych nieruchomości, praca agenta dla mnie ma wiele zalet, które inne zawody nie są w stanie zapewnić, przykładowo bardzo elastyczny czas pracy, który pozwala mi na maksymalizację wykorzystania każdej chwili w mojej pracy. Kolejnym aspektem jest dynamika pracy, jestem osobą, która nie lubi powtarzalności, a ta praca zawsze zapewnia mi emocję i odpowiednią dozę adrenaliny. To co uwielbiam to brak szklanego sufitu pod kątem rozwoju, dzięki czemu mogę osiągnąć wszystko o czym marzę. W tej pracy wszystko co robię jest na mój własny rachunek, więc jeśli sama nie zadbam o moich klientów i o nieruchomości z moich ofert to nie będę w stanie nic osiągnąć. Pracuję na swój własny sukces więc wszystko jest w moich rękach.

 

Focus na 100%

Bardzo ostrożnie pozyskuję swoje nieruchomości, staram się dobierać nieruchomości, które są zgodne z moją wizją estetyczną. W swojej ofercie posiadam tylko takie nieruchomości, w które wierzę i wiem, że są atrakcyjne dla klientów. Wiem, że nie potrafiłabym firmować swoim nazwiskiem nieruchomości, które po prostu mi się nie podobają, wierzę, że to co jest w moim guście potrafię lepiej zaprezentować i sprzedać. Nigdy nie chciałabym dojść do takiego etapu w moim życiu, w którym nieruchomości z mojej oferty nie byłyby spójne. Wszyscy, którzy znają moją ofertę wiedzą, że stawiam na apartamenty w ekskluzywnych dzielnicach Krakowa z pięknymi tarasami i ogrodami.

 

Styl życia

Praca w nieruchomościach to dla mnie piękna barwna przygoda, która obecnie stała się wręcz już stylem życia. Pozwolę sobie teraz na krótki apel! Zachęcam Was Panie do rozpoczęcia przygody na rynku nieruchomości, bo wiem, że im więcej nas w tym zawodzie tym lepiej!

 

Chcecie poznać moje najpiękniejsze nieruchomości w Krakowie? Zapraszam do kontaktu.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z naszym agentem:
Karolina Kłosowska+ 48 883 848 050
karolina@royal-space.pl