Czym jest usługa zarządzania najmem? - Royal Space

Czym jest usługa zarządzania najmem?

Pojęcie zarządzanie najmem w Polsce było do tej pory kojarzone z obiektami biurowymi czy handlowymi. Tymczasem usługa ta zyskuje coraz większą popularność w ramach najmu krótko i długoterminowego. Korzystają z niej coraz chętniej osoby prywatne, mające kilka nieruchomości na wynajem, przebywające poza granicami państwa lub nie mające czasu zajmować się całym procesem związanym z poszukiwaniem nowego najemcy i opieką nad nim po podpisaniu umowy.

 

 

Zalety zarządzania najmem

Największą korzyścią z zarządzania najmem dla właściciela nieruchomości jest to, że bez konieczności “zawracania sobie głowy” sprawami związanymi z najmem, zyski regularnie trafiają na jego konto. W tym momencie nasze biuro nieruchomości przejmuje wszystkie formalności od znalezienia idealnego najemcę po dalsze etapy. Jako, że posiadamy szeroką wiedzę na temat rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie znaleźć kandydatów, którzy nie tylko zagoszczą na dłużej, ale też będą kompletnie bezproblemowi, dzięki profesjonalnemu procesowi oceny i weryfikacji każdego z potencjalnych kandydatów.

 

Co obejmuje usługa zarządzania najmem?

Zarządzanie najmem nieruchomości obejmuje poszukiwanie najemców zarządzanych lokali, przygotowanie umów, negocjacje, sprawdzanie i weryfikowanie terminowości wnoszenia opłat, rozliczanie kosztów za media. Dodatkowo kiedy w trakcie wynajmowania mieszkania pojawią się problemy, zgłaszane są one do biura. Właściciel w tym czasie nie musi martwić się koordynacją działań związanych z likwidacją usterek. Z racji posiadania dużej ilości nieruchomości w naszej bazie, posiadamy kilku sprawdzonych fachowców z różnych dziedzin. Usługa ma na celu odjęcie zmartwień właścicielowi nieruchomości, podczas gdy pieniądze same będą wpływały na jego konto.

 

W skrócie, dzięki zarządzaniu najmem zyskujesz:

 

     ✓ Pewnego i sprawdzonego Najemcę

     ✓ Pełne zabezpieczenie swojej nieruchomości

     ✓ Oszczędność czasu w innym przypadku poświęconego na poszukiwanie Najemcy oraz zarządzaniem swoją nieruchomością

     ✓ Opiekę wyspecjalizowanego zespołu nad Twoją nieruchomością

     ✓ Pełną kontrolę nad płatnościami

     ✓ Nie musisz przejmować się formalnościami

 

 

Kompleksowo i bezpiecznie zajmiemy się Twoją nieruchomością na każdym etapie wynajmu od znalezienia najemcy po fachową opiekę przez cały czas trwania wynajmu.

Formularz kontaktowy

Sprawdź nasze oferty

Profesjonalizm na najwyższym poziomie od pierwszego spotkania po przez każdy etap transakcji. Zespół młodych bardzo ambitnych ludzi spragnionych sukcesu. Polecam każdemu kto potrzebuje usługi związane z nieruchomościami. Nie pierwsza i napewno nie ostatnia transakcja przeprowadzona z tą agencją

Agata M.

Skontaktuj się z naszym agentem!