Po co komu Agent Nieruchomości? - Royal Space

Po co komu Agent Nieruchomości?

Nie każdy zdaje sobie sprawę, czym tak naprawdę zajmuje się Agent Nieruchomości. Niektórzy mogą powiedzieć, że “otwiera drzwi” i na tym się jego praca kończy. 

 Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Pośrednika, a to doskonała okazja do tego, żeby przybliżyć na czym polega bycie Agentem i co za sobą niesie!

GŁÓWNY CEL

Naszym głównym celem jest rzetelne oraz profesjonalne przygotowanie każdej transakcji. Poświęcamy dużo czasu na przygotowanie atrakcyjnych ofert, skuteczny marketing czy poszukiwania nieruchomości dostosowanej do wymagań ze strony klientów poszukujących. Po “otwarciu drzwi” i decyzji o zakupie (lub też wynajmie), przystępujemy do przygotowania odpowiedniej dokumentacji i jej weryfikacji. W razie potrzeby służymy pomocą przy finansowaniu transakcji. Zależy nam, aby po przekazaniu kluczy do nieruchomości, każda ze stron czuła, że współpraca z Biurem Nieruchomości jest gwarancją bezpieczeństwa i poczuciem spokoju. 

 

CO DAJE CI AGENT NIERUCHOMOŚCI?

Profesjonalny Agent musi być osobą odpowiednio przygotowaną do pracy na rynku. 

We współpracy klient może polegać na takich aspektach jak:

Znajomość rynku – jest to m.in. znajomość topograficzna miasta, jego historii, istniejących inwestycji oraz tych dopiero planowanych. 

Formalności – agent jest również pomocą w kwestiach formalnych. Jest w stanie dokładnie wytłumaczyć proces zakupu / wynajmu i przeprowadzić klienta przez każdy jego krok. Gwarantuje to bezpieczeństwo oraz pewność, że transakcja zostanie przeprowadzona właściwie. 

Zdolności negocjacji – najwięcej zyskuje się również na zdolnościach negocjacyjnych Agenta, który dzięki swojej fachowej wiedzy, jest w stanie uzyskać jak najlepszą dla klienta cenę.

CO JESZCZE MOŻEMY TOBIE ZAOFEROWAĆ?

Skontaktuj się z nami, a my dostosujemy naszą ofertę do Twoich potrzeb!