Oferty agenta - Royal Space

Poznaj swoich doradców

Co sprawia, że jesteśmy świetni?

Agenci Royal Space łączą w sobie wiedzę rynkową z innowacjami przedsiębiorczymi. Jesteśmy pełni pasji, kreatywności i zrozumienia. Co najważniejsze, wiemy, że zaufanie zdobywa się poprzez dostarczanie wyników, a nasz sukces jest definiowany przez Ciebie.

mm

Angelina Volska

Partner

Odkrycie w Sobie pasji - tego co sprawia nam przyjemność - spowoduje, że będziemy w tym najlepsi!

Od najmniejszych lat cechowało mnie duże zaangażowanie w tym, za co się brałam. Jako dusza sportowca jestem zawsze nastawiona na osiągniecie założonego celu. Bardzo lubię pomagać, zwłaszcza wtedy kiedy czuje ze jestem w czymś dobra!

Wybrałam nieruchomości bo jest to połączenie tego co lubię.. Aktywnej pracy, przy której nieustannie się rozwijasz i się kształcisz. Możliwości poznawania wielu ciekawych ludzi, którym pomagasz i doradzasz w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Kreatywnego umysłu, który uważam jest kluczem w byciu dobrym Agentem Nieruchomości.

Od zawsze fascynowało mnie piękno we wszystkim co nas otacza, dlatego też wybrałam segment Premium w nieruchomościach.

W współpracy z klientem staram się dokładnie zrozumieć jego potrzeby, by móc w stanie znaleźć i dopasować tą wymarzoną Nieruchomość. Staram się być doradcą oraz dbać o bezpieczny, a zarazem przyjemny przebieg transakcji.
Indywidualnie podejście, wiedza, doświadczenie oraz pasja sprawia iż każdy klient, prowadzony przeze mnie, jest zadowolony ze współpracy.