Oferty agenta - Royal Space

Poznaj swoich doradców

Co sprawia, że jesteśmy świetni?

Agenci Royal Space łączą w sobie wiedzę rynkową z innowacjami przedsiębiorczymi. Jesteśmy pełni pasji, kreatywności i zrozumienia. Co najważniejsze, wiemy, że zaufanie zdobywa się poprzez dostarczanie wyników, a nasz sukces jest definiowany przez Ciebie.

mm
mm

Arek Gaweł

Specjalista ds. Wynajmu i Sprzedaży Nieruchomości

Wybrałem pracę jako agent nieruchomości, ze względu na formę działania i kontakt z ludźmi. W mojej pracy fascynuje mnie obcowanie ze sztuką, którą dostrzegam w każdej nieruchomości.

Zajmuje się wynajmem, jak i sprzedażą. Do każdej transakcji podchodzę z zaangażowaniem, staram się dostosowywać do poszczególnych klientów. To w efekcie wpływa na to jak klient będzie się odnajdywał w nowym domu. Zawsze stawiam satysfakcję klienta na pierwszym miejscu.

Najlepiej czuje się w sprzedaży apartamentów i domów wykończonych ze smakiem i dbałością o szczegóły. Staram się dobierać do mojego portfolio nieruchomości, w których sam się dobrze odnajduję. Wtedy jestem pewien że praca będzie zarówno wyzwaniem, jak i przyjemnością. Takie połączenie daje spełnienie.

W współpracy ze mną klient zyskuje swojego osobistego doradcę, który w sposób rzetelny i jasny zajmie się procedowaniem całej transakcji. Od pierwszego spotkania do podpisania aktu notarialnego czy umowy wynajmu.

Od zawsze interesowałem się nieruchomościami, w szczególności rynkiem mieszkań luksusowych w Krakowie, Warszawie czy Trójmieście. Przez 8 lat grałem także w tenisa, lubię podróże po mniej oczywistych miastach Europejskich, ale i dalsze kierunki nie są mi straszne.