Oferty agenta - Royal Space

Poznaj swoich doradców

Co sprawia, że jesteśmy świetni?

Agenci Royal Space łączą w sobie wiedzę rynkową z innowacjami przedsiębiorczymi. Jesteśmy pełni pasji, kreatywności i zrozumienia. Co najważniejsze, wiemy, że zaufanie zdobywa się poprzez dostarczanie wyników, a nasz sukces jest definiowany przez Ciebie.

mm

Martyna Timler

Marketing Specialist

Kim jestem? Osobą do zadań specjalnych!

Jako studentka marketingu wprowadzam do firmy świeże spojrzenie i pomysły na skuteczną promocję. Pilnuję, aby każda oferta była dopięta na ostatni guzik. Cieszę się, że mogę brać udział w integracji mediów i technologii z wartością nieruchomości.

Zarządzam mediami społecznościowymi na wszystkich platformach. Komunikuję się ze współpracującymi partnerami, tworzę treści i utrzymuje marki na pierwszym miejscu. Cenię sobie pracę zespołową, uczenie się od innych oraz nieustanne dążenie do zmiany z góry przyjętych wyobrażeń i percepcji.

Od zawsze dbałam o estetykę, dlatego branża nieruchomości doskonale wpisała się w moje zainteresowania. Do Royal Space przyciągnął mnie poziom i jakość pracy oraz fakt, że agencja obraca się głównie wokół segmentu Premium.

Cenię sobie kontakt z ludźmi dlatego jednocześnie działam przy wynajmie nieruchomości. Jestem również głosem, który wita Cię przy kontakcie telefonicznym z biurem.