Oferty agenta - Royal Space

Poznaj swoich doradców

Co sprawia, że jesteśmy świetni?

Agenci Royal Space łączą w sobie wiedzę rynkową z innowacjami przedsiębiorczymi. Jesteśmy pełni pasji, kreatywności i zrozumienia. Co najważniejsze, wiemy, że zaufanie zdobywa się poprzez dostarczanie wyników, a nasz sukces jest definiowany przez Ciebie.

mm

Krystian Guziejko

Dyrektor zarządzający

Moją rolą w Royal Space od samego początku jest odnajdywanie potencjału wśród ludzi, motywowanie zespołu oraz kreowanie kierunku w którym zmierzamy. Utrzymywanie odpowiednich relacji z zespołem, kluczowymi klientami oraz osobami, które mogą dostarczyć Royal Space wartość. Pielęgnuję również wizerunek tego miejsca. Dodatkowo wnoszę pozytywną energię i odwagę w działaniach.

Moją największą uwagę w ostatnim czasie w pracy Agenta przyciągają domy i w tym segmencie czuję się specjalistą. Jest to tego typu rodzaj nieruchomości, która fascynuje mnie najbardziej. Uwielbiam odkrywać i przebywać w nowoczesnych wnętrzach, a te w połączeniu z modernistycznymi bryłami domów robią na mnie największe wrażenie.

Uwielbiam tematykę przedsiębiorczości i rozwoju osobistego. Dlatego w codziennym życiu stosuje wiele technik samorozwoju - od ćwiczeń fizycznych przez różnego rodzaju książki aż do ćwiczeń z improwizacji.

Jako agent uwielbiam pracować na nieruchomościach, w których sam bym chętnie zamieszkał i czuję do nich ogromną pasję, w takim połączeniu pracuje mi się prościej i przyjemniej, a klienci są zadowoleni z mojej skuteczności.