Oferty agenta - Royal Space

Poznaj swoich doradców

Co sprawia, że jesteśmy świetni?

Agenci Royal Space łączą w sobie wiedzę rynkową z innowacjami przedsiębiorczymi. Jesteśmy pełni pasji, kreatywności i zrozumienia. Co najważniejsze, wiemy, że zaufanie zdobywa się poprzez dostarczanie wyników, a nasz sukces jest definiowany przez Ciebie.

mm

Szymon Przybyś

Partner

Na co dzień obsługuję klientów zainteresowanych zakupem lub sprzedażą luksusowych nieruchomości w Krakowie i okolicach. Działam również w wynajmie nieruchomości mieszkalnych z segmentu premium oraz działam w sektorze komercyjnym. Współpracując z nabywcami i inwestorami znajduję nieruchomości, które odpowiadają konkretnym gustom i mają najwyższy potencjalny zwrot z inwestycji.

W Royal Space buduję sieci kontaktów w celu pozyskiwania nowych ofert i możliwości współpracy oraz służę pomocą i radą innym członkom naszego zespołu.

Dla każdego klienta jestem agentem - doradcą w nowoczesnej formie. Dokładam wszelkich starań, aby każda transakcja była dopięta na ostatni guzik, a klient znalazł to czego szukał.

Niezawodny, z silną znajomością rynku, dostosowuję się do potrzeb swoich klientów.

Kiedy nie pracuję poświęcam czas sportom, w szczególności kalistenice i crossfitowi. W sporcie jak i pracy jestem konsekwentny, zorganizowany i lubię wyzwania.

Brzmi to jak Doradca jakiego potrzebujesz?
Zapraszam do współpracy!