Oferty agenta - Royal Space

Poznaj swoich doradców

Co sprawia, że jesteśmy świetni?

Agenci Royal Space łączą w sobie wiedzę rynkową z innowacjami przedsiębiorczymi. Jesteśmy pełni pasji, kreatywności i zrozumienia. Co najważniejsze, wiemy, że zaufanie zdobywa się poprzez dostarczanie wyników, a nasz sukces jest definiowany przez Ciebie.

mm

Tomasz Danicki

Dyrektor Działu Wynajmu i Zarządzania Nieruchomościami

Czym się zajmuję? Znajdowaniem idealnych Najemców, do idealnych mieszkań. Ale nie tylko... Jestem również dyrektorem działu Zarządzania Najmem, sprzedaję mieszkania na zasadzie wyłączności oraz zawsze służę pomocą przy rynkowej wycenie nieruchomości. Potrafię przeprowadzić profesjonalną analizę cenową danej okolicy, zarówno przy wynajmie
i przy sprzedaży.

Moje mocne strony? Konstruowanie i negocjacja treści umów. Rzetelność oraz opieka nad klientem. Jestem biegły w sprawach około-umownych i potrafię w ludzki sposób tłumaczyć język prawniczy na polski!

Moim celem jest, żeby klient zyskał dużo wolnego czasu, który może wykorzystać na odpoczynek i rozwój swoich pasji, podczas gdy ja, kompleksowo zajmę się obsługą jego nieruchomości.

Jestem zorientowanym na szczegóły i elastycznym agentem nieruchomości, który wykorzystuje swoje doświadczenie, aby pomóc swoim klientom osiągnąć sukces. Posiadam bystre i analityczne oko na trendy rynkowe, co przyczynia się do mojego profesjonalizmu i świadomego doradztwa.

Wspominałem już, że mam doskonałą pamięć do wszystkich mieszkań jakie kiedykolwiek miałem w ofercie?