fbpx

Kupno nieruchomości

Royal Space – Eksperci w kupnie nieruchomości

Dla większości,  kupno nieruchomości to najważniejszy zakup jaki kiedykolwiek zrobimy, bez względu na to, czy będzie to nasz pierwszy dom, czy też kolejna inwestycja.

Zakup nieruchomości może być zniechęcającym procesem, a czasem wpadnięcie w emocje związane ze znalezieniem wymarzonego domu może oznaczać, że zapomnisz sprawdzić wszystkie istotne szczegóły. Skontaktuj się z nami, a nasz profesjonalny zespół pomoże Ci znaleźć nieruchomości spełniające Twoje kryteria.

 Biuro nieruchomości Royal Space oferuje kompleksową obsługę w trakcie całego procesu zakupu. Posiadamy doświadczenie, które pozwala nam znaleźć ofertę idealną dla naszych klientów. Wybieramy najlepsze lokalizacje i negocjujemy korzystne cenowo oferty, przez co nasi klienci są w pełni zadowoleni ze swojego zakupu.

Ponadto współpracujemy z doradcą finansowym, który pomoże Ci w znalezieniu najbardziej odpowiedniego kredytu

Naszym klientom gwarantujemy jakość obsługi na wysokim poziomie, atrakcyjność przedstawionych ofert oraz satysfakcje zakupu.

Osoba odpowiedzialna za kupno

Patryk Krzak

patryk@royal-space.pl

 

Mieszkania i domy na sprzedaż – nieruchomości, Kraków

Profesjonalne doradztwo przy sprzedaży nieruchomości, atrakcyjny home staging domu lub mieszkania, dokonany przez naszych specjalistów z zakresu aranżacji wnętrz i rynku nieruchomości, a także pomoc we wszystkich formalnościach dotyczących sprzedaży mieszkania, to tylko podstawowe atuty naszego biura nieruchomości w Krakowowie.

Najważniejsze jest to, aby do każdej nieruchomości na sprzedaż podchodzić w sposób indywidualny, a nie powtarzalny. Nasza kultura pracy nastawiona bezpośrednio na klienta dowiodła już wielu sukcesów i przekonała nas o tym, że żadne mieszkania, domy na sprzedaż nie mogą być traktowane tak samo. 

Poprzez indywidualizację procesu współpracy sprzedawane przy naszym udziale krakowskie nieruchomości mogą zapewnić klientom dodatkowe zyski, których nie dałoby się osiągnąć we współpracy z innym biurem nieruchomości Krakowa. Doradztwo i pośrednictwo w sprzedaży lokali, mieszkań, domów w Krakowie to czysta pasja, w której agencja nieruchomości Royal Space kieruje się przede wszystkim spełnieniem oczekiwań klientów.

From passion to elegance