+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
uk
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр
Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр

квартира для рента

Warszawa, Śródmieście, ul. Szpitalna

100 m2 4 1
12 500 zł 125 zł / m2

Простора світла квартира площею 100 м²! | Центр

Year of construction

1880

Ліфт

Yes

Opis

Royal Space з радістю представляє унікальне офісне приміщення площею 100 м², розташоване на вул. Szpitalna 5 – у самому центрі Варшави, в реставрованій кам’яниці XIX століття. Ідеальний варіант для офісу, шоуруму, фотостудії або творчої майстерні.

ЛОКАЦІЯ
Вулиця Szpitalna – це одна з найвідоміших адрес у центрі Варшави, всього за кілька кроків від вулиць Chmielna, Nowy Świat та площі Powstańców Warszawy. Поруч безліч ресторанів, кафе, бутиків, сервісів та культурних закладів. Відмінне транспортне сполучення (включаючи метро Centrum) забезпечує зручний доступ як для співробітників, так і для клієнтів.

БУДІВЛЯ
Приміщення розташоване на 1 поверсі історичної кам’яниці 1880 року, яка була повністю відреставрована – включаючи фасад і спільні зони. Будівля зберегла оригінальні архітектурні деталі, має класичну форму та представницькі сходи, що підкреслює її характер і статус.

ПРИМІЩЕННЯ
Загальна площа 100 м² включає:
• чотири просторі кімнати,
• ванну кімнату з ванною та туалетом,
• великий хол,
• балкон.
Приміщення світлі та високі, з вікнами, що виходять на дві сторони – тихий внутрішній двір і бічну вуличку. Це забезпечує тишу навіть у центрі міста. Приміщення без меблів, що дозволяє індивідуальне планування. Збережено оригінальні стельові ліпнини, які додають простору історичного шарму.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ
• Площа: 100 м²
• Поверх: 1
• Відреставрована кам’яниця XIX ст.
• Без меблів
• Балкон
• Відмінне транспортне сполучення:
 – Метро Centrum – 5 хв пішки
 – Центральний вокзал – 10 хв пішки
 – Багато трамвайних та автобусних маршрутів
• Оренда: 12 500 PLN
• Адміністративні витрати: 1 000 PLN
• Разом: 13 500 PLN / місяць
• Комунальні послуги: додатково за споживанням

Zadaj pytanie

    Film

    Lokalizacja

    Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

    Skontaktuj się z nami