+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
uk
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!
Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!

квартира для продаж

Warszawa, Wola, ul. Grzybowska

112.24 m2 4 1
4 825 000 zł 42 988 zł / m2

Апартамент на 13 поверсі в Mennica Residence!

Year of construction

2021

Балкон/тераса

Yes

Рецепція

Yes

Ліфт

Yes

Opis

Ми раді представити сучасну 4-кімнатну квартиру площею 112 м² , розташовану в престижному інвестиційному комплексі на вулиці Гжибовській у варшавському районі Воля.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ
Квартира розташована в динамічно розвиваючомуся районі Воля, серці ділового центру Варшави. Розташування пропонує винятковий комфорт проживання завдяки розгалуженій міській інфраструктурі та чудовому громадському транспорту. Поруч знаходяться:

  • численні ресторани, кафе та магазини,
  • бізнес-центри та центри обслуговування,
  • Станція метро Rondo Daszyńskiego, трамвайні та автобусні зупинки,
  • зелені зони, ідеальні для прогулянок та відпочинку.

ІНВЕСТИЦІЇ
Квартира розташована на 13-му поверсі сучасного багатоквартирного будинку 2021 року побудови. У будівлі є:

  • Цілодобова охорона та моніторинг,
  • елегантний прийом,
  • простір для відпочинку мешканців – кімната для сквошу, сауни та конференц-зали.
  • сучасні ліфти,
  • високий стандарт місць загального користування.

КВАРТИРА
Ці стильні апартаменти, оздоблені за високими стандартами, були спроектовані з урахуванням комфорту мешканців. Вони включають:

  • вітальня, з’єднана з повністю обладнаною кухнею,
  • головна спальня з власною ванною кімнатою,
  • спальня II,
  • спальня III,
  • ванна кімната I
  • ванна кімната II
  • передпокій з гардеробною,
  • критий зимовий сад.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ