+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
uk
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska
Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska

квартира для продаж

Katowice, Śródmieście, ul. Zabrska

29 m2 1 1
430 000 zł 14 828 zł / m2

Інвестиційна студія | Стан від забудовника | Zabrska

Year of construction

2025

Рецепція

Yes

Ліфт

Yes

Opis

Ми раді представити сучасну інвестиційну студію за стандартами забудовника на вулиці Забрська, 15 у Катовіце – чудову можливість для тих, хто шукає перевірені капіталовкладення в динамічно розвивається місті, з можливістю обробки точно відповідно до власного бачення.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ
Вулиця Забрська є одним із найважливіших транспортних вузлів Катовіце, що забезпечує швидкий доступ як до центру міста, так і до основних артерій. Район пропонує повну міську інфраструктуру — магазини, ресторани, зупинки громадського транспорту та зони відпочинку, все в межах легкої досяжності . Це місце користується постійним інтересом орендарів протягом багатьох років, що робить його особливо привабливим з точки зору інвестицій.

КВАРТИРА
Студія на Забрській, 15 – це добре спроектований, сучасний простір площею 29 м², зданий у забудовницькому оздобленні, готовому надати йому саме той характер, який бажає майбутній орендар чи власник. Штукатурка, стяжка, вікна, вхідні двері та комунікації вже встановлені – залишилося лише зробити ваші останні штрихи. Це величезна перевага: ви купуєте новий простір, не виправляючи чиїсь естетичні рішення.
Балкон є відмінною рисою – він додає простору, світла та значно підвищує привабливість приміщення на ринку оренди.

ПЛАНУВАННЯ КІМНАТИ

  • Простора вітальня з міні-кухнею
  • Ванна кімната
  • Балкон

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

  • Умова забудовника – вільні руки в організації та оздобленні