+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
uk

Oferta nieaktualna. Poszukujesz podobnej?

Kraków, Podgórze, ul. Rękawka

39.23 m2 2 1
1 050 000 zł 26 765 zł / m2

Kraków, Podgórze, Rękawka

Year of construction

2022

Балкон/тераса

Yes

Ліфт

Yes

Opis

Royal Space із задоволенням представляє унікальну квартиру площею 39,23 м², в інвестиційному комплексі RĘKAWKA 32, в самому серці Старого Подгужа.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ
Ресторан розташований в одному з найгарніших місць Кракова – Старому Подгужі. Поруч знаходиться площа Богатерова Гетта та Підгурський ринок – дуже швидко ми також опинимося на іншому березі Вісли, в Казімєжі. Неспішна прогулянка до гори Ласота із зупинкою в Беднарському парку займе у нас близько 10 хвилин – звідти недалеко до кургану Крак. Унікальна історична архітектура Подгужа поєднується із сучасним будівництвом на місці нашої інвестиції. Розташування дуже добре сполучене з усім Краковом – трамвайний вузол знаходиться за дві хвилини ходьби, а в безпосередній близькості також є зупинка приміської залізниці в Заблочі – звідки ми можемо дістатися до аеропорту в Баліце або Величці.

ІНВЕСТИЦІЇ
RĘKAWKA 32 – це затишна сучасна будівля, розташована на межі жвавого Старого Подгужа та зеленого Кшемьонки.
Інвестиція включає 62 квартири площею від 32 до 120 м² та підземний гараж на 63 паркомісця.

Квартира площею 39,23 м², розташована на третьому поверсі будівлі, була оздоблена за високими стандартами з винятковою увагою до деталей.
Він складається з:
• вітальня з міні-кухнею,
• спальня,
• ванна кімната,
• зал,
• балкон.

Продумане планування інтер’єру дозволяє зручно розташувати до двох робочих зон, що робить квартиру функціональною як для особистого життя, так і для віддаленої роботи.