+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
uk

Oferta nieaktualna. Poszukujesz podobnej?

Skontaktuj się z nami
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі
Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі

квартира для продаж

Kraków, Krowodrza, ul. Stanisława Przybyszewskiego

60.08 m2 3 1
1 080 000 zł 17 976 zł / m2

Комфортні апартаменти з терасою в престижному комплексі

Year of construction

2018

Балкон/тераса

Yes

Ліфт

Yes

Opis

Ми раді представити 3-кімнатну квартиру площею 60,08 м², розташовану в престижному інвестиційному комплексі Przybyszewskiego Apartments у районі Кроводжа/Броновіце міста Краків.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ
Житловий комплекс розташований в одному з найбажаніших районів Кракова – на межі Кроводжі та Броновіце . Розташування забезпечує чудовий доступ до центру міста, численні зелені зони та повний спектр торговельної та сервісної інфраструктури. Поруч знаходяться зупинки громадського транспорту, університети та зони відпочинку, що робить цю нерухомість ідеальною як для проживання, так і для інвестицій.

ІНВЕСТИЦІЇ
Апартаменти Przybyszewskiego – це сучасний житловий комплекс , збудований у 2018 році, який вирізняється високоякісними місцями загального користування та інтимним характером . Комплекс має огорожу, відеоспостереження та охорону, що забезпечує комфорт та безпеку мешканців.

КВАРТИРА
Квартира розташована на 1-му поверсі будинку та складається з:

  • простора вітальня з їдальнею та міні-кухнею,
  • спальня І,
  • спальня II,
  • ванні кімнати,
  • шафи,
  • зал,
  • тераса, що оточує всю квартиру.

Нерухомість завершена та готова до заселення. Функціональне планування та великі вікна забезпечують комфортне щоденне використання та чудове внутрішнє освітлення.

ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ

  • міське опалення,
  • гаряча вода з міської мережі,
  • контроль доступу, моніторинг та безпека,