+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
uk
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej
Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

квартира для продаж

Kraków, Podgórze, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

83.69 m2 4 2
1 450 000 zł 17 326 zł / m2

Kraków, Podgórze, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

Year of construction

2023

Балкон/тераса

Yes

Ліфт

Yes

Opis

Ми раді представити пропозицію продажу нової квартири площею 83,69 м², розташованої в Подгуже.

ПРО ІНВЕСТИЦІЇ
Bonarka Living – це сучасний житловий комплекс, який гармонійно поєднує передові технології з повсякденним комфортом. Квартири оснащені системами Echo Smart, що дозволяють дистанційно керувати освітленням, опаленням та безпекою. Просторі тераси, великі вікна та продумані інтер’єри забезпечують чудові умови для проживання. Мешканці мають доступ до креативних зон відпочинку, дитячих майданчиків та численних зручностей, таких як станції зарядки електромобілів та підземний паркінг.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ
Житловий комплекс Bonarka Living розташований у центрі Кракова, поруч із торговим центром Bonarka, що гарантує легкий доступ до багатьох магазинів, ресторанів та послуг. Також неподалік знаходиться заповідник Бонарка, що дає мешканцям можливість тісно спілкуватися з природою. Завдяки чудовому транспортному сполученню – лише за 2 хвилини від швидкісної агломераційної залізниці та зупинок громадського транспорту – все необхідне знаходиться в межах досяжності.

КВАРТИРА
Квартира розташована на 3-му поверсі будинку 2023. Вона має східну та західну орієнтації, що робить її добре освітленою.

• передпокій з вбудованою шафою.

Планування кімнат було розроблено з максимальною ретельністю, щоб оптимально використовувати наявний простір, забезпечуючи комфорт та функціональність. Квартира готова до заселення, ідеально підходить як для приватних клієнтів, так і для інвесторів. Це чудовий вибір як для довгострокової, так і для короткострокової оренди, що робить його привабливим варіантом для інвестицій.