+48 602 255 619
Report the property
Report a search

Articles

Zarządzanie najmem. My zarządzamy, Ty zarabiasz!

Zarządzanie najmem. My zarządzamy, Ty zarabiasz!

Idealna inwestycja to taka, której nie musimy poświęcać dużego nakładu naszego cennego czasu, a dodatkowo która zapewnia pewną, stałą oraz wysoką stopę zwrotu. Zapewne teraz zastanawiacie się jak to zrobić? Poniżej znajdziecie właśnie odpowiedź!

Tendencje inwestycyjne Polaków

 

W ostatnich latach jednym z ulubionych sposób pomnażania gotówki przez Polaków stało się inwestowanie w nieruchomości. Dane Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami pokazują, że aż 51 % inwestorów zdecydowała się ulokować swój kapitał właśnie w nieruchomościach. Kuszącym aspektem jest relatywnie duża stopa zwrotu w stosunku do niskiego ryzyka inwestycji. Każdy człowiek biznesu bardzo dobrze wie, że jedna inwestycja napędza kolejną zatem często Polacy są w posiadaniu kilku nieruchomości. Jak można udoskonalić ten sposób inwestowania? W bardzo prosty sposób, mianowicie ograniczając liczbę czasu, którą należy poświęcić przy administrowaniu danej nieruchomości. Jak to zrobić? Odpowiedź jest prosta – Zarządzanie Najmem.

 

Ręce pełne roboty

Administracja nieruchomością to nie bułka z masłem, jakby to się niektórym mogło wydawać. Efektywne zarabianie na nieruchomości możliwe jest poprzez wynajem, ale żeby mieszkanie wynająć potrzebny jest przecież najemca. Usługa zarządzania zapewnia kompleksową obsługę w znalezieniu odpowiedniego i w pełni zweryfikowanego najemcy. Szybkość i efektywność działania to nasz cel, dlatego staramy się wykorzystywać gamę narzędzi marketingowych i maksymalizować możliwości naszego biura nieruchomości, aby szybko do Twojej nieruchomości wprowadzili się nowi mieszkańcy. Oczywiście nie musicie martwić się o żadne kwestie formalne takie jak np. umowa czy protokół zdawczo odbiorczy mieszkania, wszystko to załatwiamy za Ciebie!

 

Umowa i co dalej?

 

Oczywiście nasza współpraca nie kończy się tylko na umowie. Zaraz po znalezieniu najemcy zarządzanie zaczyna się pełną parą. Naprawa pralki? Od teraz wszystko zostawiacie już nam. Wszystkie kwestie bieżące najemca załatwia z zarządcą, który sprawuje piecze nad Twoją nieruchomością. Nie musisz już martwić się każdą drobnostką i latać na zawołanie swojego najemcy. Kolejnym kluczowym aspektem, nawet rzec można najważniejszym są finanse. Możesz mieć pewność, że Twój portfel jest w bezpiecznych rękach. Czuwamy nad terminowością wszelkich płatności, rozliczamy kwestie związane z opłatami i administracją, a na Twoje konto spływają tylko zyski. Jeżeli pojawią się problemy z płatnościami to dział windykacyjny kompleksowo się nimi zajmie. Wiemy jak wszystkie powyżej opisane kwestie są uciążliwe, dlatego zaoszczędź swój czas na spędzenie go z rodziną lub na snucie nowych pomysłów inwestycyjnych!

 

Bezpieczniej z zarządzaniem

Przejmując rolę właściciela dbamy o to, aby Twoja nieruchomość pozostała w nienagannym stanie, zarządca kilka razy do roku pojawia się w nieruchomości celem kontroli. Jednak to nie wszystko, abyś miał jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa wykupujemy na swój koszt polisę OC Najemcy, która pokryje koszty ewentualnych zniszczeń. Wybierz zarządzanie z Royal Space – śpij spokojnie i zbieraj owoce swojej inwestycji.

Jeśli chcesz poznać więcej informacji zapraszamy do zapoznania się z naszą zakładką Zarządzanie lub skontaktuj się z naszym Zarządcą – Bartłomiejem Russkiem.

CHECK WHY WE ARE UNIQUE

CONTACT US