+48 602 255 619
Report the property
Report a search

About us

Who we are and what makes us different

Agenci Royal Space łączą w sobie wiedzę rynkową z innowacjami przedsiębiorczymi.

Jesteśmy pełni pasji, kreatywności i zrozumienia. Co najważniejsze, wiemy, że zaufanie zdobywa się poprzez dostarczanie wyników, a nasz sukces jest definiowany przez Ciebie.

FIRST

such an office in Krakow

Nasze biuro wyróżnia się podejściem do klienta i współpracownika na zasadzie relacji, którą potrafimy zbudować, utrzymać, a następnie przekuć we wspólny biznes.

Nie raz zdarzyło nam się współpracować z klientem zrażonym do biur nieruchomości, przez to jak zostali potraktowani. Opieka i obsługa tych osób daje nam niesamowitą motywację, ponieważ jeszcze bardziej jesteśmy w stanie pokazać, że jesteśmy godni zaufania.

Na co dzień w zarządzaniu zespołem i biurem wzorujemy się na największych ikonach ze świata nieruchomości. Wychodzimy naprzeciw korporacyjnym standardom dzisiejszego rynku. Zauważyliśmy zależność, że przyciągamy osoby, którym zależy właśnie na naszym naturalnym, ludzkim podejściu, bardzo dużej wiedzy i znajomości inwestycji. Dodatkową motywacją jest liczba pozytywnych opinii jakie otrzymujemy w internecie. Te czynniki stanowią klucz do owocnej współpracy.

Zbudowaliśmy naszą działalność od zera. Byliśmy osobami, które miały znikome doświadczenia w nieruchomościach, jednak połączyła nas wspólna pasja.

WHAT MAKES US STAND OUT?

TEAMWORK

Praca zespołowa zwiększa naszą skuteczność i pozwala osiągać lepsze wyniki. Udało nam się stworzyć zespół, który jest nastawiony na współpracę między sobą bardziej, niż na pracę indywidualną.

SINCERITY

Szczerość w relacji z klientem. Nie boimy przyznać że czegoś nie wiemy, wyrażamy własne, profesjonalne opinie, kierując się interesem klienta. Co więcej jest to jedna ze składowych zdobywania zaufania.

DETERMINATION

Determinacja, z jaką podchodzimy do każdej transakcji, pomaga osiągąć sukcesy i spełniać założone cele.

FLAIR

Dobry agent nie obędzie się bez sprytu, umiejętności logicznego myślenia i otwartego umysłu. Dzięki tym cechom możemy sprawnie „łączyć kropki”, rzucać na stół propozycje nieoczywiste może nawet nieoczekiwane, a zarazem niezbędne.

PERSISTENCE

Wytrwałość, ponieważ czasem zdarza się, że pojawia się wiele trudności, którym trzeba stwaić czoło, dokóki nie dojdzie do finalizacji transakcji.

OUR GOAL

Change the way real estate offices are perceived

Przede wszystkim, aby klienci zaczęli w inny sposób odbierać prace biura oraz agenta nieruchomości, która w Polsce niestety nie jest jeszcze tak dobrze postrzegana. Często klienci nie zdają sobie sprawy, że nasza praca polega na czymś więcej niż tylko “otwieraniu drzwi”.

Naszym głównym celem jest rzetelne oraz profesjonalne przygotowanie każdej transakcji. Wiele energii poświęcamy na przygotowanie atrakcyjnych ofert, skuteczny marketing, czy poszukiwania nieruchomości dostosowanej do wymagań ze strony klientów poszukujących. Po “otwarciu drzwi” i decyzji o zakupie bądź też wynajmie przystępujemy do przygotowania odpowiedniej dokumentacji i jej weryfikacji. W razie potrzeby służymy pomocą przy finansowaniu transakcji. Zależy nam aby po przekazaniu kluczy do nieruchomości, każda ze stron czuła, że współpraca z Agencją jest gwarancją bezpieczeństwa i poczuciem spokoju.

Dodatkowo profesjonalny Agent – Sprzedawca musi być osobą odpowiednio przygotowaną do pracy na rynku, włącznie ze znajomością topograficzną miasta, jego historii, inwestycji, które istnieją oraz tych, które są planowane.

W Royal Space jesteśmy zdania, że bez względu na to w jakim mieście znajduje się biuro oraz na jakim segmencie pracuje, inwestycje w profesjonalizm można rozpocząć na każdym etapie.

CHECK WHY WE ARE UNIQUE

CONTACT US