Mieszkanie na Sprzedaż

Kraków, Podgórze, Dębniki, ul. Sandomierska

110.89 m2 3 2
3 500 000 zł 31 563 zł / m2

Jasny penthouse z widokiem na Wawel!

Rok budowy

2017

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni prawie 111 m² w inwestycji Rezydencja Rycerska przy ul. Sandomierskiej. 

LOKALIZACJA
Rezydencja Rycerska to prestiżowa inwestycja mieszkaniowa położona w Krakowie, w dzielnicy Dębniki, przy ulicy Sandomierskiej na rogu z ul. Konopnickiej, tuż nad Bulwarami Wiślanymi i w bezpośrednim sąsiedztwie Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej MANGGHA. Dzięki wyjątkowej lokalizacji inwestycja znajduje się w bliskiej odległości od historycznego Starego Miasta i Zamku Królewskiego na Wawelu, co pozwala mieszkańcom korzystać zarówno z bogatej oferty kulturalnej Krakowa, jak i atrakcji rekreacyjnych nad Wisłą. W okolicy dostępna jest także pełna infrastruktura miejska. Strategiczne położenie sprawia, że Rezydencja Rycerska stanowi nie tylko komfortowe miejsce do życia, ale również interesującą lokalizację pod kątem tętniącego życia miejskiego. 

INWESTYCJA
Kameralna inwestycja składa się jedynie z 31 mieszkań. Dla wygody mieszkańców oferuje ona przestronny garaż podziemny oraz lobby a bezpieczeństwo zapewni zaawansowany system monitoringu.

APARTAMENT 
Penthouse w inwestycji wykonanej z materiałów najwyższej jakości. Znajduje się on na ostatnim 4 piętrze budynku i składa się na niego: 

  • obszerny salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią,
  • obszerny taras od strony Wawelu (54 m²),
  • strefa master bedroom z łazienką,