fbpx

Zespół

Royal Space

Angelina Volska

angelina@royal-space.pl

Patryk Krzak

patryk@royal-space.pl

Szymon Przybyś

szymon@royal-space.pl

Krystian Guziejko

krystian@royal-space.pl
Royal team to pierwszy krakowski zespół, który doskonale rozumie potrzeby młodych osób. Pomagamy studentom oraz świeżym absolwentom w znalezieniu miejsca, w którym poczujesz się jak w domu. Żadna inna agencja nie zrozumie tak dobrze potrzeb młodych wynajmujących i kupujących jak my, ponieważ sami jesteśmy przeszłymi i teraźniejszymi studentami krakowskich uczelni.

Nasz zespół

Tomasz Danicki

tomasz@royal-space.pl

Mateusz Masin

mateusz.masin@gmail.com

From passion to elegance

Kontakt

email: biuro@royal-space.pl