+48 602 255 619
Zgłoś nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie

Usługi

W czym możemy Tobie pomóc

Prestiżowe nieruchomości wymagają ponadprzeciętnego podejścia, narzędzi i wiedzy.

W Royal Space możesz liczyć na opiekę osobistego doradcy, a także kompleksowość naszych usług.
Nasz zespół składa się z ekspertów w wielu obszarach. Cechuje nas holistyczny zakres wiedzy oraz wieloletnie doświadczenie związane z rynkiem nieruchomości, poparte naszymi sukcesami.

Nasze usługi

USŁUGI

Zarządzanie najmem

Zarządzanie najmem to ekskluzywna usługa kompleksowej obsługi nieruchomości w całym procesie od wyceny nieruchomości, poprzez znalezienie zweryfikowanego Najemcy, a następnie rozliczanie płatności i dbanie o stan nieruchomości. Nad nieruchomością czuwa doświadczony Doradca Nieruchomości, który przeprowadzi Cię przez cały proces troszcząc się o Twój czas, który w dzisiejszych czasach jest najcenniejszym aktywem. Poprzez zarządzaniem najmem, pomożemy Ci poczuć się bezpiecznie i komfortowo na każdym etapie.

projektowanie wnętrz Kraków

Usługi

Projektowanie wnętrz

Projekty wnętrz, które tworzymy to połączenie funkcjonalności z wysokim poziomem estetycznym. Każdy projekt stworzony przez RS. Design jest dopasowany do indywidualnych potrzeb Inwestora. Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu oraz prawdziwej pasji jesteśmy w stanie stworzyć niebanalne projekty wnętrz. Współpracujemy z najlepszymi wykonawcami i  architektami, dzięki czemu oprócz projektów wnętrz gwarantujemy także najwyższą jakość produktów i usługę – realizacji pod klucz.

Usługi

Inwestowanie w nieruchomości

Poprzez rozumienie dzisiejszych potrzeb klienta jesteśmy w stanie zagwarantować naszym inwestorom dopasowanie najatrakcyjniejszej opcji inwestycji, która w krótkim i szybkim czasie doprowadzi do wzrostu wartości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości segmentu premium, nasz zespół kieruje się doborem odpowiednich kryteriów pośród tysięcy różnych ofert. W całym procesie przeprowadzamy naszych inwestorów negocjując dla nich jak najkorzystniejsze warunki transakcji.

Usługi

Poszukiwanie nieruchomości

Kiedy zdecydujesz się na kupno lub wynajem z profesjonalną pomocą, możesz liczyć na pełne zaangażowanie agenta w znalezieniu dla Ciebie dopasowanej nieruchomości. Jest on dla Ciebie jedyną osobą do kontaktu, która w pełni skupia się na zrozumieniu Twoich potrzeb i wymagań. To pozwoli na dopasowanie właściwej nieruchomości dla Ciebie. Podczas indywidualnego poszukiwania agent bierze udział w negocjacji cen oraz upewnia się, że zostaną spełnione wszelkie wymogi formalno-prawne, a to stanowi najczęstszą obawę klientów poszukujących.

Usługi

Dyskretna sprzedaż Off-market

Wiedza ekspercka, kontakty oraz skuteczne działania naszych agentów, umożliwiają sprzedaż lub wynajem nieruchomości w dyskretny sposób, bez publikowania oferty. Ta strategia doskonale sprawdza się wtedy, gdy wyjątkowo zależy Ci na zachowaniu prywatności. To usługa, gdzie jako biuro nieruchomości rezygnujemy z tradycyjnej formy reklamy i używamy tylko niestandardowych, specjalistycznych narzędzi w celu dotarcia do potencjalnego klienta.

Usługi

Komercjalizacja nieruchomości

Gałęzi komercji jest bardzo dużo i jej Klientem jest zarówno deweloper budowlany, przedsiębiorca czy też indywidualna osoba. Jako Royal Space postanowiliśmy rozwinąć ten segment. Mamy świadomość, że za każdą spółką stoją osoby nią zarządzające, a ich potrzeby nie kończą się na potrzebach mieszkaniowych. Relacje rozwinięte do tej pory, już teraz procentują w nowym segmencie. Szukasz biura dla swojej działalności? Może chcesz ulokować środki w lokal lub cały budynek? Odezwij się do Nas i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić.

Usługi

Sprzedaż i marketing dla dewelopera

Nasze innowacyjne rozwiązania prowadzą do realizacji celów sprzedażowych inwestycji deweloperskich, budując procesy od A do Z. Poprzez dobór i implementację najbardziej efektywnych rozwiązań w obszarze strategii sprzedaży, wizerunku, komunikacji oraz reklamy, zwiększamy efektywność sprzedaży inwestycji i przyspieszamy proces decyzyjny.

USŁUGI

Finansowanie nieruchomości

W Royal Space przeprowadzimy Cię kompleksowo przez całą transakcję, oferując również pomoc w finansowaniu ze strony naszych sprawdzonych i skutecznych doradców kredytowych. Oferujemy pomoc na każdym etapie procesu kredytowego – od badania zdolności kredytowej, poprzez analizę potrzeb Klienta i sprawdzenie dostępności ofert. Zależy Nam aby nasi Klienci wybrali najlepsze dla siebie rozwiązania, w związku z tym porównujemy oferty wszystkich banków i świadczymy pomoc w kompletowaniu potrzebnych dokumentów, monitoringu procesu kredytowego, czy analizę umów kredytowych.

Usługi

Wynajem nieruchomości

Przy każdej transakcji wynajmu nieruchomości, dokładamy wszelkich starań, aby zabezpieczyć naszych klientów najlepiej, jak to tylko możliwe. Zapewniamy skuteczną promocję i prezentację nieruchomości oraz znalezienie zweryfikowanych najemców. Zajmujemy się wszystkimi formalnościami, sprawnie przeprowadzamy naszych klientów przez proces podpisania umowy najmu oraz przekazania lokalu.

Usługi

Sprzedaż nieruchomości

Każdego miesiąca finalizujemy transakcje sprzedaży mieszkań, domów, lokali użytkowych czy działek. Jesteśmy specjalistami w sprzedaży nieruchomości z segmentu premium i posiadamy szeroką wiedzę rynkową.. Otrzymasz osobistego doradcę, który z pełnym profesjonalizmem zadba o komfortowy przebieg transakcji i będzie do Twojej dyspozycji przez cały proces. Sprzedaż nieruchomości z Royal Space jest gwarancją sukcesu i bezpieczeństwa.

SPRAWDŹ DLACZEGO JESTEŚMY WYJĄTKOWI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI