+48 602 255 619
Zgłoś nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie

ZGŁOŚ

Poszukwianie

  Co dalej?

  1. Przesłanie zgłoszenia

  Przesłane zgłoszenie zostanie rozpatrzone, a następnie w zależności od Twoich potrzeb, zostanie Ci przydzielony osobisty agent nieruchomości, który poprowadzi przez proces poszukiwania.

  2. Spotkanie z agentem

  Pierwsze spotkanie odbywa się w naszym biurze przy kawie, gdzie możemy dogłębnie poznać Twoje potrzeby i preferencje. Na tej podstawie będziemy mogli przedstawić Ci takie propozycje, które spełniają Twoje oczekiwania.

  3. Prezentacja nieruchomości

  Bazując na Twoich preferencjach otrzymasz propozycje ofert, które będziesz mógł obejrzeć pojedynczo lub umówić się z agentem na objazd po wszystkich nieruchomościach. Otrzymasz wszystkie potrzebne informacje.

  4. Decyzja o zakupie i złożenie oferty

  Kiedy trafi się nieruchomość, która doskonale wpisuje się w Twoje potrzeby, przychodzi czas na rezerwację. W tym momencie agent nieruchomości pomaga wynegocjować najlepszą dla Ciebie cenę.

  5. Finalizacja transakcji

  Współpracując z nami nie musisz się martwić o formalności. Agent nieruchomości pomoże Ci zorganizować cały proces zakupu nieruchomości, począwszy od weryfikacji dokumentów, wybranie zaufanego notariusza, po podpisanie umowy końcowej. A kiedy zajdzie taka potrzeba, pomożemy przy uzyskaniu kredytu, dzięki współpracy z najlepszymi doradcami kredytowymi.

  6. Przekazanie nieruchomości

  Po przygotowaniu protokołu zdawczo-odbiorczego, przekazujemy nieruchomość w ręce nowego właściciela.