+48 602 255 619
Zgłoś nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie
DSC_3506

Wykończenie wnętrz Kraków

logo

Jako nowoczesne biuro nieruchomości, nie uznajemy ograniczeń, a we współpracy z naszymi klientami chcemy dawać z siebie jak najwięcej.

Stąd narodziło się RS. Design, oferująca usługę kompleksowego wykańczania wnętrz.

Dowiedz się więcej

Pracując na co dzień w segmencie nieruchomości Premium, mamy okazję przebywać w pięknych miejscach. Wnętrza tych nieruchomości muszą być wykończone z dbałością o styl i jakość, żeby w pełni odpowiadały one wysokim wymaganiom swoich właścicieli.


Na rynku jest wiele ofert nieruchomości, które na pierwszy rzut oka wydają się atrakcyjne. Gdy już przypatrzymy się ich detali i szczegółów, dostrzegamy brak w nich jakości i funkcjonalnych rozwiązań. Jakby ktoś wolał obrać drogę na skróty.

Znając potrzeby Klientów, pragniemy dostarczyć na rynek krakowski wysokiej jakości wnętrza, z klasą oraz ponadczasowym designem.

Oferujemy naszą usługę zarówno Inwestorom, którzy chcieliby pomnożyć swój kapitał, jak i Klientom Indywidualnym.

Cała usługa jest oparta na tym, aby maksymalnie odciążyć Klientów od wszystkich kwestii związanych z wykończeniem oraz dostarczyć najwyższej jakości produkt.

Do kogo skierowana jest usługa wykańczania wnętrz?

Sprzedaż z zyskiem


Dla inwestorów, którzy chcieliby zainwestować swój kapitał, wykonujemy cały proces od A do Z. Od znalezienia nieruchomości, poprzez projekt funkcjonalny, wykończenie wnętrza, a następnie wtórną sprzedaż.

2
 • Dopracowujemy projekt w najmniejszych szczegółach, zwiększając tym samym wartość nieruchomości.

 • Dopasowujemy projekt i standard materiałów wykończeniowych do charakteru nieruchomości oraz typu klientów, aby zmaksymalizować zyski przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

 • Jako, że współpracujemy z wieloma architektami, czas realizacji jest krótki, co pozwala inwestorom na szybką odsprzedaż.

NIERUCHOMOŚCI NA WYNAJEM


Dla inwestorów, którzy potrzebują pomocy w zakresie funkcjonalnego wykończenia wnętrza przystosowanego do potrzeb przyszłego Najemcy.

Zrzut ekranu 2023-06-21 o 14.55.10
 • Jako biuro nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, doskonale znamy potrzeby najemców, dlatego w projektach stawiamy przede wszystkim na praktyczne rozwiązania.

 • Z myślą o właścicielach nieruchomości, szczególną uwagę zwracamy na stałe elementy i ich jakość, żeby zapobiec szybkiej eksploatacji nieruchomości.

 • Dopasowujemy projekt i standard wykończenia do charakteru nieruchomości oraz typu potencjalnych klientów, aby zmaksymalizować zyski przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

KLIENT INDYWIDUALNY


Dla własnej satysfakcji z mieszkania.

11
 • Priorytetyzujemy potrzeby klienta, mając je na uwadze na każdym etapie wykańczania wnętrz.

 • Potrafimy połączyć sugestie klienta z naszym doświadczeniem, dzięki czemu tworzymy wnętrza nie tylko piękne i spersonalizowane, ale też praktyczne w użytkowaniu.

 • Jako, że współpracujemy z wieloma architektami, czas realizacji jest krótki, co pozwala na szybką wprowadzkę.

Najważniejsze założenia projektu:

 


 

 1. Funkcjonalność wnętrz.
 2. Maksymalizacja wykorzystania układu oraz ekspozycji nieruchomości pod kątem projektu wykończenia.
 3. Jakość w użytych materiałach oraz elementach wyposażenia ruchomego.
 4. Ponadczasowy Styl.
 5. Oszczędność czasu dla Inwestora/Klienta.
Skontaktuj się
DSC_3514
icon-people-talk

Badanie potrzeb

icon-ruler

Projekt

icon-materials

Materiały

icon-moodboard

Moodboard

icon-roller

Realizacja

icon-supervision

Nadzór

icon-security

Gwarancja

DLACZEGO RS.DESIGN?

1

Indywidualne podejście


Każdy klient jest inny, dlatego do każdego projektu podchodzimy z unikalną strategią, dostosowaną do potrzeb i preferencji.

4

Zrównoważone rozwiązania


W projektowaniu i wykańczaniu wnętrz stawiamy na zrównoważone rozwiązania, które zwiększają komfort użytkowania, zmniejszając jednocześnie negatywny wpływ na środowisko.

6

Wykorzystanie najnowszych trendów


Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami związanymi z projektowaniem i wykańczaniem wnętrz, aby stworzyć w pełni funkcjonalne i stylowe wnętrza.

5

Optymalizacja kosztów


Najdroższe nie zawsze znaczy najlepsze. Projektujemy wnętrza wykorzystując najlepsze rozwiązania, które pozwolą na optymalizację kosztów i zwiększenie wartości nieruchomości.

8a

Szybka realizacja


Współpracując z wieloma, profesjonalnymi architektami i firmami wykończeniowymi jesteśmy w stanie realizować projekty w krótkim czasie, aby inwestorzy mogli szybko przystąpić do sprzedaży nieruchomości lub wynajmu jej potencjalnym najemcom, a klienci indywidualnie musieli czekać na wprowadzkę.

17

Wykorzystanie przestrzeni


Dzięki temu, że na co dzień mamy styczność z różnego rodzaju nieruchomościami, widzimy tendencje, gdzie estetyka lub oszczędzanie na wykończeniu dominuje nad komfortem użytkowania, zaniedbując np. tak ważną kwestię jaką są miejsca do przechowywania. W we współpracy jesteśmy Doradcami i staramy się uwzględniać wszystkie te elementy.

2

Podnoszenie wartości nieruchomości


Nie boimy się skomplikowanych projektów. Zwiększamy potencjał mieszkań z ciężkimi na pozór układami.

IMG_7906

Współpraca z innymi specjalistami


Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin, takimi jak architekci, instalatorzy czy firmy wykończeniowe, aby zapewnić kompleksową obsługę i zwiększyć wartość nieruchomości.

RS. Design wywodzi się z biura nieruchomości Royal Space, co daje nam szersze spojrzenie na to co jest ważne dla klientów kupujących, jak i wynajmujących. Znamy rynek nieruchomości i jego realia, co daje nam przewagę na tle konkurencji.

Każdy projekt jest dopasowany indywidualnie do każdego klienta, co idzie za tym dla każdego przygotowujemy indywidualną wycenę!