+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie
pl

Oferta nieaktualna. Poszukujesz podobnej?

Skontaktuj się z nami
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!
Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!

Mieszkanie na Sprzedaż

Kraków, Podgórze, Dębniki, ul. Kazimierza Pułaskiego

182.9 m2 4 3
3 600 000 zł 19 683 zł / m2

Dwupoziomowy apartament z sauną i balkonem!

Rok budowy

2008

Balkon/taras

Tak

Recepcja

Tak

Winda

Tak

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, dwupoziomowy apartament położony w prestiżowej części Krakowa – przy ul. Kazimierza Pułaskiego, w samym sercu Starych Dębnik.

LOKALIZACJA
Stare Dębniki to jedna z najbardziej cenionych i klimatycznych dzielnic Krakowa. Kameralna zabudowa, bliskość Wisły, zielonych bulwarów oraz wyjątkowej architektury sprawiają, że to miejsce idealne do życia. W odległości spaceru znajduje się Rynek Dębnicki – tętniące życiem centrum lokalnej społeczności, gdzie można zrobić zakupy na tradycyjnym targu lub usiąść w kawiarni. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, szkoły, przedszkola oraz punkty usługowe, co gwarantuje wygodę codziennego funkcjonowania.

Dzięki świetnej komunikacji mieszkańcy zyskują szybki dostęp zarówno do centrum miasta, jak i do głównych arterii Krakowa. W kilka minut można dotrzeć do Rynku Głównego, Kazimierza czy na Wawel. Dodatkowym atutem jest bliskość terenów rekreacyjnych, takich jak Zakrzówek czy Skałki Twardowskiego, które stanowią idealne miejsce na odpoczynek i aktywność na świeżym powietrzu.

APARTAMENT
Nieruchomość o powierzchni 182,9 m² mieści się na 4 i 5 piętrze eleganckiego apartamentowca z 2009 roku z portiernią i całodobową ochroną. Apartament został zaprojektowany i wykończony z najwyższą dbałością o detale we współpracy z architektem i pracownią stolarską.
Układ pomieszczeń:

  • przestronny salon z wyjściem na balkon