+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie
pl

Oferta nieaktualna. Poszukujesz podobnej?

Skontaktuj się z nami
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej
Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej

Mieszkanie na Wynajem

Kraków, Krowodrza, Zwierzyniec, ul. Tadeusza Rogalskiego

70 m2 3 1
6 000 zł 86 zł / m2

Apartament z dwoma ogódkami na Woli Justowskiej

Rok budowy

2021

Alarm

Tak

Winda

Tak

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni ok. 70 m², usytuowane na parterze kameralnego budynku apartamentowego przy ul. Rogalskiego w sercu Woli Justowskiej w Krakowie

LOKALIZACJA 
Wola Justowska uważana jest za najbardziej prestiżową dzielnicę Krakowa. Charakteryzuje się kameralną zabudową, piękną przyrodą i licznymi atrakcjami. Wola Justowska to również wymarzone miejsce do rekreacji, z wieloma trasami spacerowymi, ścieżkami rowerowymi i klubami tenisowymi. W okolicy znajdziemy: Las Wolski, Kopiec Piłsudskiego, ZOO, Park Decjusza, Obserwatorium, Rzeka Rudawa – ścieżki spacerowo-rowerowe, Młynówka Królewska, Błonia Krakowskie czy Bulwary Wiślane. Sama nieruchomość jest położona w sercu Woli Justowskiej.

APARTAMENT
Apartament położony na parterze kameralnego apartamentowca z 2021 roku, zlokalizowanego w malowniczej, spokojnej okolicy.
Mieszkanie zachwyca przestronnością i składa się z:

  • Jasny salon z przestronnym aneksem kuchennym oraz wyjściem na duży, widokowy ogród.
  • Przestronny przedpokój.
  • Dwie sypialnie, z których jedna posiada wyjście na drugi ogródek.
  • Łazienka z wanną oraz prysznicem.
  • Garderoba / Pomieszczenie gospodarcze

DODATKOWE INFORMACJE

  • dostępne od zaraz,
  • komórka lokatorska w cenie czynszu najmu
  • apartament wykończony i wyposażony w wysokim standardzie,
  • kontrola dostępu, monitoring,
  • ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci miejskiej,