+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie
pl

Oferta nieaktualna. Poszukujesz podobnej?

Skontaktuj się z nami
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!
4-pokojowy apartament na południu Krakowa!

Mieszkanie na Wynajem

Kraków, Podgórze, ul. Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

83.69 m2 4 2
6 500 zł 78 zł / m2

4-pokojowy apartament na południu Krakowa!

Rok budowy

2023

Balkon/taras

Tak

Winda

Tak

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowego apartamentu o pow. 83.69 m² zlokalizowanego na Podgórzu.

LOKALIZACJA 
Osiedle Bonarka Living znajduje się w centrum Krakowa, tuż obok Centrum Handlowego Bonarka, co gwarantuje łatwy dostęp do wielu sklepów, restauracji i usług. W pobliżu leży także Rezerwat Bonarka, dający mieszkańcom szansę na bliski kontakt z naturą. Dzięki świetnym połączeniom komunikacyjnym – zaledwie 2 minuty od Szybkiej Kolei Aglomeracyjnej i przystanków MPK – wszystko, czego potrzebujesz, jest w zasięgu ręki.

INWESTYCJA
Bonarka Living to nowoczesne osiedle, które harmonijnie łączy zaawansowane technologie z codziennym komfortem. Mieszkania wyposażone są w systemy Echo Smart, umożliwiające zdalne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i zabezpieczeniami. Przestronne tarasy, duże okna i przemyślane wnętrza zapewniają doskonałe warunki do życia. Mieszkańcy mają do dyspozycji kreatywne przestrzenie rekreacyjne, place zabaw oraz liczne udogodnienia, takie jak stacje ładowania pojazdów elektrycznych i podziemne parkingi.

APARTAMENT
Apartament mieści się na 3. piętrze budynku 2023 r. Posiada ekspozycję na wschód oraz zachód, co czyni go dobrze doświetlonym.