Skawina, Skawina, ul. Wiklinowa

Wolnostojący 12 Ar 265.5 m2
2 200 000 zł 8 286 zł / m2

Kameralna willa z basenem i tarasem!

Rok budowy

1970

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 265,5 m², położony w Skawinie przy ul. Wiklinowej. To nieruchomość, która łączy w sobie klasyczną architekturę lat 70 z przestrzenią stworzoną dla osób ceniących pełną prywatność i kontakt z naturą.

LOKALIZACJA
Dom znajduje się w spokojnej, zielonej części Skawiny. Otoczony gęstym zagajnikiem, zapewnia wyjątkową prywatność z każdej strony. Lokalizacja gwarantuje jednocześnie komfortowy dojazd do Krakowa, jak i dostęp do miejskiej infrastruktury Skawiny – szkół, sklepów czy punktów usługowych.

DOM
Nieruchomość została poddana generalnemu remontowi około 10 lat temu. Architektura domu inspirowana latami 70 koncentruje się na funkcjonalności i odizolowaniu od otoczenia. Duże przeszklenia sprawiają, że wnętrza są jasne i otwarte na ogród. Dom wymaga odświeżenia, co daje przyszłemu właścicielowi możliwość dostosowania przestrzeni do własnych potrzeb i stylu życia.

Do dyspozycji mieszkańców pozostaje m.in.:

  • przestronny salon z kominkiem,
  • otwarta kuchnia ze zmywarką,
  • 3 komfortowe sypialnie,
  • 2 łazienki,
  • 2 toalety,
  • garderoba oraz pomieszczenie gospodarcze.

Dom posiada także wolnostojący garaż dwustanowiskowy oraz dodatkowe miejsca parkingowe.

STREFA RELAKSU
Wyjątkowym atutem tej nieruchomości jest podgrzewany basen zewnętrzny wyposażony w przeciwprąd i hydromasaż, który może być ogrzewany nawet do temperatury 41°C. Basen otacza prywatny ogród z żywopłotem, idealny do spędzania czasu w kameralnym gronie. Dopełnieniem całości jest taras o powierzchni 26 m² oraz balkon z widokiem na zieleń.