+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie
pl
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!
Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!

Dom na Sprzedaż

Narama, Iwanowice

Wolnostojący 13466 m2 708.88 m2
6 950 000 zł 9 804 zł / m2

Unikatowa rezydencja z basenem na północy Krakowa!

Pokoje

8

Rok budowy

2014

Monitoring

Tak

Alarm

Tak

Opis

Royal Space ma przyjemność zaprezentować unikatową rezydencję o pow. 708,88 m² położoną na północy Krakowa. 

LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 13 466 m² w kształcie regularnego prostokąta. Malowniczo położona, z zadbanym, bujnym ogrodem, otoczona kojącą zielenią, gwarantuje ciszę oraz prywatność. Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do miejskich udogodnień.

REZYDENCJA
Nieruchomość została zaprojektowana z dbałością o każdy detal, oferując najwyższy standard wykończenia i wyjątkową funkcjonalność. Willa została wyposażona w liczne nowoczesne technologie:
• automatyka budynku zarządzająca instalacjami grzewczymi, klimatyzacją oraz basenem,
• systemy alarmowe i przeciwpożarowe,
• monitoring całego terenu posesji,
• trzy roboty koszące STIHL oraz system nawadniania,
• w kuchni znajduje się kominek z wkładem biokominka, natomiast w salonie – kominek z płaszczem wodnym i wkładem biokominka.

Właściciele mogą również cieszyć się spektakularnym ogrodem, który jest praktycznie bezobsługowy, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom ogrodniczym. W razie potrzeby, ogrodnicy mają oddzielny wjazd i bramę, co zapewnia pełną wygodę i prywatność.

ROZKŁAD ORAZ POMIESZCZENIA
Rezydencja charakteryzuje się doskonale zaprojektowanym rozkładem, który łączy elegancję z funkcjonalnością:

PARTER
• salon z kominkiem z wyjściem na taras oraz widokiem na ogród,