+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie
pl
Lokal usługowy w nowej inwestycji na Zabłociu
Lokal usługowy w nowej inwestycji na Zabłociu
Lokal usługowy w nowej inwestycji na Zabłociu
Lokal usługowy w nowej inwestycji na Zabłociu
Lokal usługowy w nowej inwestycji na Zabłociu
Lokal usługowy w nowej inwestycji na Zabłociu
Lokal usługowy w nowej inwestycji na Zabłociu
Lokal usługowy w nowej inwestycji na Zabłociu

Komercja na Wynajem

Kraków, Zabłocie, ul. Zabłocie

Apartamentowiec 101.86 m2 2026
10 186 zł 100 zł / m2

Lokal usługowy w nowej inwestycji na Zabłociu

Monitoring

Tak

Winda

Tak

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 101,86 m² zlokalizowanego w dzielnicy Zabłocie w Krakowie.

LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się na Zabłociu – jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Krakowa, która łączy industrialny charakter z nowoczesnym stylem życia.
W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne inwestycje mieszkaniowe, biurowce, restauracje, kawiarnie oraz przestrzenie kreatywne.
Bliskość Wisły oraz terenów spacerowych dodatkowo zwiększa atrakcyjność lokalizacji, a dobrze rozwinięta komunikacja miejska zapewnia szybki dojazd do centrum miasta.

INWESTYCJA
Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji o wysokim standardzie. Architektura inwestycji inspirowana jest przemysłową historią dzielnicy i łączy ceglane elewacje z nowoczesnymi detalami. W ramach inwestycji zaprojektowano 120 lokali mieszkalne oraz przestrzenie usługowe na parterze, co gwarantuje stały ruch pieszy i potencjał biznesowy.

LOKAL
Lokal usytuowany jest na parterze, co zapewnia bardzo dobrą widoczność oraz łatwy dostęp dla klientów. Duża, otwarta przestrzeń daje szerokie możliwości aranżacyjne i dopasowanie do różnych typów działalności usługowo – handlowe lub medyczną.

W skład lokalu wchodzą:

  • open space.
  • łazienka.

STANDARD WYKOŃCZENIA

  • Lokal w stanie deweloperskim, przygotowany do indywidualnej aranżacji.
  • Wysokość pomieszczeń – 3,3 m