+48 602 255 619
Zgłoś nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie

Zgłoś

Nieruchomość

  Co dalej?

  1. Przesłanie zgłoszenia

  Przesłane zgłoszenie zostanie rozpatrzone, a następnie w zależności od nieruchomości, zostanie Ci przydzielony osobisty agent nieruchomości, który poprowadzi sprzedaż lub wynajem.

  2. Spotkanie z agentem

  Pierwsze spotkanie odbywa się zazwyczaj w nieruchomości, gdzie możemy dokładnie się z nią zapoznać i dokonać rzetelnej wyceny. Omówione zostaną dokładne warunki, a co najważniejsze Twoje oczekiwania. Dla większej swobody działania, odbieramy klucze do nieruchomości z pisemnym potwierdzeniem.

  3. Przygotowanie oferty

  Tworzymy atrakcyjną ofertę Twojej nieruchomości, zaczynając od profesjonalnej sesji zdjęciowej, filmu oraz wszelkich materiałów promocyjnych. Dbamy o to, żeby każda oferta była kompletna i perfekcyjnie dopracowana.

  4. Marketing ofert

  Samo przygotowanie oferty to nie wszystko. Jako nowoczesne biuro nieruchomości, dla każdej z ofert przygotowujemy strategię marketingową, wykorzystując reklamę, media społecznościowe, dni otwarte czy inne niestandardowe formy promocji.

  5. Negocjacje i finalizacja transakcji

  Nieodłączną częścią każdej transakcji są negocjacje. Dzięki szerokiej wiedzy rynkowej i doświadczeniu nasi agenci poprowadzą je w Twoim imieniu, tak aby transakcja była dla Ciebie jak najbardziej korzystna. Kiedy obie strony zaakceptują warunki, przystępujemy do przygotowania dokumentacji.

  6. Transakcja

  Agent nieruchomości prowadzi transakcję od początku do końca, aby zapewnić bezpieczeństwo przebiegu sprzedaży. Współpracujemy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi, tłumaczami przysięgłymi czy doradcami kredytowymi, żeby nic nie zostawiać na Twoich barkach! Po przygotowaniu protokołu zdawczo-odbiorczego, przekazujemy nieruchomość w ręce nowego właściciela.