+48 602 255 619
Zgłoś nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie

Artykuły

Czym jest usługa zarządzania najmem?

Czym jest usługa zarządzania najmem?

Pojęcie zarządzanie najmem w Polsce było do tej pory kojarzone z obiektami biurowymi czy handlowymi. Tymczasem usługa ta zyskuje coraz większą popularność w ramach najmu krótko i długoterminowego. Korzystają z niej coraz chętniej osoby prywatne, mające kilka nieruchomości na wynajem, przebywające poza granicami państwa lub nie mające czasu zajmować się całym procesem związanym z poszukiwaniem nowego najemcy i opieką nad nim po podpisaniu umowy.

Zalety zarządzania najmem

Największą korzyścią z zarządzania najmem dla właściciela nieruchomości jest to, że bez konieczności “zawracania sobie głowy” sprawami związanymi z najmem, zyski regularnie trafiają na jego konto. W tym momencie nasze biuro nieruchomości przejmuje wszystkie formalności od znalezienia idealnego najemcę po dalsze etapy. Jako, że posiadamy szeroką wiedzę na temat rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie znaleźć kandydatów, którzy nie tylko zagoszczą na dłużej, ale też będą kompletnie bezproblemowi, dzięki profesjonalnemu procesowi oceny i weryfikacji każdego z potencjalnych kandydatów.

 

Co obejmuje usługa zarządzania najmem?

Zarządzanie najmem nieruchomości obejmuje poszukiwanie najemców zarządzanych lokali, przygotowanie umów, negocjacje, sprawdzanie i weryfikowanie terminowości wnoszenia opłat, rozliczanie kosztów za media. Dodatkowo kiedy w trakcie wynajmowania mieszkania pojawią się problemy, zgłaszane są one do biura. Właściciel w tym czasie nie musi martwić się koordynacją działań związanych z likwidacją usterek. Z racji posiadania dużej ilości nieruchomości w naszej bazie, posiadamy kilku sprawdzonych fachowców z różnych dziedzin. Usługa ma na celu odjęcie zmartwień właścicielowi nieruchomości, podczas gdy pieniądze same będą wpływały na jego konto.

W skrócie, dzięki zarządzaniu najmem zyskujesz:

 

✓ Pewnego i sprawdzonego Najemcę

✓ Pełne zabezpieczenie swojej nieruchomości

✓ Oszczędność czasu w innym przypadku poświęconego na poszukiwanie Najemcy oraz zarządzaniem swoją nieruchomością

✓ Opiekę wyspecjalizowanego zespołu nad Twoją nieruchomością

✓ Pełną kontrolę nad płatnościami

✓ Nie musisz przejmować się formalnościami

 

 

Kompleksowo i bezpiecznie zajmiemy się Twoją nieruchomością na każdym etapie wynajmu od znalezienia najemcy po fachową opiekę przez cały czas trwania wynajmu.

SPRAWDŹ DLACZEGO JESTEŚMY WYJĄTKOWI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI