+48 602 255 619
Zgłoś nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie

Doradztwo

Doradztwo

 

Niezależnie z jaką decyzją dotyczącą nieruchomości musisz się teraz zmierzyć biuro Royal Space oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu doradztwa na rynku nieruchomości.

Nasi pracownicy to najlepsi ludzie z branży, posiadający rozbudowaną sieć kontaktów.Pomożemy Ci zapewnić maksymalne zyski z wynajmu bądź sprzedaży i ograniczyć ilość zbędnych formalności. Szybko i efektywnie znajdziemy dla Ciebie wymarzony dom i w razie potrzeby doradzimy korzystne formy finansowania.

Naszym klientom gwarantujemy jakość obsługi na najwyższym poziomie, dbałość o najmniejsze detale oraz atrakcyjność pożądanych ofert.

 

Doradztwo na rynku nieruchomości – subtelna sztuka opracowywania intratnej strategii inwestycyjnej

Rynek nieruchomości to dla każdego państwa jeden z najważniejszych sektorów rynku. Ważny jest dla każdego – zarówno dla osób, poszukujących atrakcyjnego mieszkania, apartamentu lub domu do kupna, jak i dla inwestorów, poszukujących okazji do atrakcyjnej inwestycji długoterminowej. Specyfika tego rynku wymusza jednak posiadanie odpowiedniej wiedzy, aby móc dokonać właściwego zakupu lub sprzedaży. Z rozwiązaniem przychodzi usługa profesjonalnego doradztwa – nieruchomości i tematyka z nimi związane stanie się bezproblemowa.

 

Doradztwo przy sprzedaży nieruchomości

Bezproblemowa sprzedaż nieruchomości występuje zwykle tylko w sytuacji, gdy nie jesteśmy świadomi realnej wartości danego obiektu. Aby sprzedać nieruchomość z jednej strony szybko, z drugiej strony z jak największym możliwym zyskiem, warto zdecydować się na naszą usługę profesjonalnego doradztwa.

Nieruchomości, które mają być sprzedane, często skrywają wiele atutów, których można być nieświadomym, a które odpowiednio zaprezentowane znacznie mogą przyczynić się do uatrakcyjnienia domu, mieszkania czy innego obiektu. Dzięki temu zwiększa się wartość nieruchomość oraz możliwości negocjacyjne. Doradztwo na rynku nieruchomości przy sprzedaży pozwala na opracowanie kompleksowego planu od momentu diagnostyki danego obiektu po zawarcie transakcji ze znalezionym klientem w korzystnej dla sprzedającego cenie

Zakup nieruchomości – doradztwo nastawione na najlepszą ofertę

Tajemnicą Poliszynela jest fakt, że kupno okazyjnej nieruchomości to proces, który może trwać nawet kilka lub kilkanaście miesięcy. Doradztwo przy sprzedaży nieruchomości i zakupie nieruchomości skutecznie przyśpiesza cały proces, pozwalając przyszłym nabywcom obiektu na komfort psychiczny, bezpieczeństwo i oszczędność cennego czasu.

Nasza ogromna wiedza o rynku nieruchomości, planach, tendencjach społecznych i geograficznych, przekłada się na możliwość skutecznej pomocy poprzez doradztwo na rynku nieruchomości. Zamierzając dokonać zakupu nowego mieszkania, znaleźć odpowiedni dom lub apartament, warto skorzystać z naszych usług!

Doradztwo na rynku nieruchomości dla inwestorów

Eksperci tacy, jak my, którzy w sposób zawodowym zajmują się obsługą i doradztwem na rynku nieruchomości, doskonale zdają sobie sprawę z tego, jakie znaczenie dla sukcesu danego przedsięwzięcia mają najrozmaitsze czynniki, które z pozoru mogłyby się wydawać nieistotne. W ramach doradztwa przy sprzedaży nieruchomości lub przy kupnie nieruchomości, aby sfinalizować zgodnie z przyjętymi zamierzeniami cel inwestycyjny, należy wziąć pod uwagę między innymi takie czynniki, jak położenie nieruchomości, specyfikę terytorialną obszaru, infrastrukturę techniczną, strukturę społeczno-demograficzną, szacowane trendy w ich zmianach, plany zagospodarowania przestrzeni i wiele, wiele innych aspektów. Doskonale wiadomo jednak, że „czas to pieniądz”, w związku z czym istotną oszczędnością może być zdecydowanie się na usługę profesjonalnego doradztwa na rynku nieruchomości. Obecnie posiadana już przez nas wiedza zapewnia inwestorom oszczędność czasową i finansową, a także wyższy stopień bezpieczeństwa inwestycyjnego.

CO ZYSKUJESZ?

PEWNOŚĆ
Zyskujesz pewnego i sprawdzonego najemcę

BEZPIECZEŃSTWO
Twoja nieruchomość jest w pełni zabezpieczona

CZAS
Oszczędzasz swój czas w czasie poszukiwania najemcy oraz w późniejszym zarządzaniu nieruchomością

OPIEKA
Twoją nieruchomością zajmie się wyspecjalizowany zespół specjalistów

KONTROLA
Zyskujesz pełną kontrolę nad płatnościami

SPOKÓJ
Nie musisz przejmować się formalnościami

 

Doradztwo krok po kroku:

1. Umowy o zarządzanie nieruchomością

Po podpisaniu umowy o zarządzanie nieruchomością, następuje przekazanie nieruchomości do zarządu na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego.

 

2. Poszukiwanie nowego Najemcy

Oferty, którymi zarządzamy, traktujemy priorytetowo, nie szczędząc środków na ich promocję.

 

3. Negocjacje

Prowadzimy cały proces negocjacyjny z klientem, balansując pomiędzy ceną preferowaną przez klienta, a ceną minimalną (określamy te ceny w umowie o zarządzanie). Naszym priorytetem zawsze będzie uzyskanie jak najkorzystniejszej dla właściciela ceny.

 

4. Przygotowanie dokumentacji

Przygotowujemy potrzebną do podpisania umowy najmu.

 

5. Przekazanie lokalu

Po podpisaniu umowy przekazujemy Najemcy lokal, dokładnie spisując jego wyposażenie i stan liczników. Przykładamy do tego dużą wagę, ponieważ bardzo usprawnia to późniejszy proces odbioru nieruchomości od Najemcy.

6. Wsparcie w trakcie najmu

Podczas trwania najmu, jesteśmy do dyspozycji najemcy jeśli chodzi o usuwanie jakichkolwiek usterek, oraz odpowiadamy na wszelkie pytania.

 

7. Rozliczanie opłat

W przypadku zarządzania najmem domów, zajmujemy się rozliczaniem płatności za media (prąd, gaz), a w przypadku nieruchomości w budownictwie wielorodzinnym, rozliczamy również wszelkie opłaty administracyjne i fundusze remontowe.

 

8. Odbiór mieszkania po zakończeniu najmu

Odbierając mieszkanie od Najemcy zatrzymujemy jego kaucje do momentu, aż uzyskamy dokładną wycenę wszystkich ewentualnych szkód czy opłaty za sprzątanie.

 

9. Powtórzenie cyklu poszukiwania nowego Najemcy

Celujemy w bardzo długą współpracę. Oferty, którymi zarządzamy obsługują doświadczeni agenci, którzy zawsze są w stanie idealnie dopasować klienta poszukującego do nieruchomości.

SPRAWDŹ DLACZEGO JESTEŚMY WYJĄTKOWI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI