+48 602 255 619
Zgłoś nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie

Artykuły

Droga do objęcia tytułu LIDERA NIERUCHOMOŚCI 2022 według Otodom!

Droga do objęcia tytułu LIDERA NIERUCHOMOŚCI 2022 według Otodom!

Wszystko zaczęło się od tego, że jako młoda osoba poszukiwałem swojej dalszej ścieżki i drogi rozwoju, która ideologicznie nie pokrywała się z studiami na które uczęszczałem. Już wtedy czułem, że jestem stworzony do większych rzeczy.

Na tym etapie miałem kilka założeń własnych na temat, które silnie łączyłem z przedsiębiorczością i rozwojem osobistym. Chciałem, żeby moja praca miała mocno związana z ludźmi i finansami. Po krótkim czasie poszukiwań odnalazłem branże, w której czułem, że mogę się spełnić i zrealizować.

Zatrudniłem się w biurze nieruchomości, gdzie przez nieco ponad rok pracy nauczyłem się – nie będę ukrywać – bardzo dużo pod kątem działalności biura, a w szczególności pracy Agenta Nieruchomości. Jestem wdzięczny za ten okres, gdyż bez tego doświadczenia nie byłbym w tym miejscu w którym aktualnie się znajduje. Jednocześnie chciałbym zaznaczyć na tym etapie, że dalszy milowy krok w mojej karierze był spowodowany chęcią dalszego rozwoju oraz wniesienia poziomu funkcjonowania biura nieruchomości na inny poziom w Krakowie, co nie było możliwe w miejscu gdzie pracowałem. Był jeszcze jeden bardzo ważny faktor, którego myśle, że wtedy jeszcze nie rozumieliśmy – niesamowicie nas kręciły najdroższe apartamenty oraz domy w Krakowie, co w rozumieniu nawet samej nazwy naszej marki i jej genezy skąd pochodzi – chcieliśmy obsługiwać i pracować na rynku Premium.

 

W tym czasie miało miejsce kilka wydarzeń, kiedy osoby, z którymi wspólnie zapoczątkowaliśmy Royal Space spotkały się i poznały po raz pierwszy. Co ciekawe od tego momentu istniała między nami swoista chemia i podobne cechy. Każdy z nas miał ambicje do sięgania po więcej, motywacje do działania oraz nieskalane podejście do biznesu tj. czysta karta, co w efekcie na dalszym etapie rozwoju sprawiło, że każdy nowy podjęty krok był nowym doświadczeniem, na które patrzyliśmy z ogromną ciekawością.

 

Była jeszcze jedna, najważniejsza cecha wspólna, która nam towarzyszyła i uważam, że jest kluczowa ku temu, że dzisiaj odnosimy historyczny sukces od powstania Royal Space.

Jest to pasja, bez której to wszystko by tak dzisiaj nie wyglądało. Jest to coś co sprawia, że zarażamy dalej innych rynkiem nieruchomości, przekładając to zarówno na naszych cudownych Klientów, Współpracowników, jak i nowe osoby, które przychodzą do naszej organizacji.

Ta chęć zmiany podejścia do pośrednika jako osoby, która wyzyskuje od Klientów to nasz drive, który towarzyszy od samego początku i jest widoczny we wszystkich materiałach oraz całym przekazie jaki przedstawiamy. Od social mediów, stronę internetowa oraz sposób komunikacji pokazujemy na rynku nasze inne, spersonalizowane podejście do każdego.

Dzisiaj wiem, że principles czyt. założenia, które towarzyszyły przy planowaniu wizji działania Royal Space, procentują z roku na rok i wyróżniają nas na rynku, czego dowodem między innymi jest wyróżnienie w konkursie Lidera Nieruchomości Otodom po nieco ponad 4 latach od powstania firmy.

 

Stąd Royal Space, które identyfikuje:

  •  królewskie podejście do klienta,
  •  luksusowe nieruchomości w ofercie,
  •  nowa, otwarta wizja oraz podejście do rynku pośrednictwa zapoczątkowane w mieście Królów Polskich – Krakowie.

 

Biorąc udział w konkursie Lidera Nieruchomości Otodom wiedzieliśmy, że będzie bardzo trudno wygrać nagrodę główną w województwie małopolskim z kilku powodów. Między innymi, kiedy startowaliśmy w ubiegłym roku, pomimo bardzo dobrej prezentacji naszego biura, nie udało nam się stanąć na podium. Po tym nie poddaliśmy się, ale cały czas rozwijaliśmy nasze najlepsze strony oraz podążaliśmy z założeniami Royal Space. Dzisiaj nie liczy się tylko i wyłącznie to, ile zrealizowałeś transakcji, bądź ilu masz zatrudnionych pracowników. Liczy się zdecydowanie więcej, jak holistyczne podejście biura jako firmy w kontekście rozwoju i jej potencjału.

 

W związku z tym czujemy się bardzo dobrze w miejscu, w którym dzisiaj się znaleźliśmy, tworząc tak naprawdę usługę szytą na miarę, która daje nam przewagę dzięki kilku istotnym elementom, jakimi są:

 

  • nasze podejście do rynku, do pracowników, którzy stają się integralną częścią naszego zespołu,
  • podejście do social mediów, jako narzędzia pracy dla biura i firmy do dalszego rozwoju,
  • holistyczne podejście w tworzeniu nowych działów.

 

Każdy z nas dzisiaj ma swoją przypisaną rolę w zespole, tak aby Royal Space ciągle szło do przodu i się rozwijało. Nasza droga nie była łatwa i ilość emocji, które towarzyszyły przy częstych spotkaniach, obierając coraz to nowsze kierunki rozwoju. Dzisiaj na pewno jesteśmy już lepiej ułożoną organizacją pod tym kątem, natomiast wciąż wymaga to nieustannej pracy. Osoby, które dołączyły do zespołu są kluczowe w codziennym funkcjonowaniu firmy i ze szczerą pasją rozwijają Royal Space. Piękne jest to, że wzajemnie się motywujemy i tworzymy liderów w organizacji, którzy zajmują się nowymi działami takimi jak marketing, zarządzaniem najmem, design oraz wykończenie wnętrz, komercja a także finansowaniem nieruchomości.

 

 Zbudowaliśmy naszą działalność od zera. Byliśmy osobami, które miały znikome doświadczenia w nieruchomościach, jednak połączyła nas wspólna pasja. Dzięki niej po zaledwie trzech latach zbudowaliśmy renomę wśród klientów. Uważamy, że udowodniliśmy naszą wartość i zapracowaliśmy na udział w konkursie Lider Otodom. Zwycięstwo w tym plebiscycie jest zwieńczeniem naszych dotychczasowych działań, a przede wszystkim tego roku, kiedy mocno udowodniliśmy na rynku i pokazaliśmy naszej konkurencji, że możemy z nimi konkurować.

 

~Krystian Guziejko

SPRAWDŹ DLACZEGO JESTEŚMY WYJĄTKOWI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI