+48 602 255 619
Zgłoś nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie

Home Staging

Home Staging

 

Home staging (Kraków), czyli przygotowanie mieszkania do sprzedaży

Proces sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości pochłania zazwyczaj sporo czasu. Na samym początku tego procesu warto zadbać o home staging.

Przygotowanie wnętrza mieszkania w taki sposób, aby było pożądane dla jak największej liczby potencjalnych nabywców, ułatwia i przyspiesza proces szybkiej sprzedaży i pozwala uzyskać najwyższą możliwą cenę.

Biuro nieruchomości Royal Space pomoże Ci stworzyć przestrzeń idealną, która zainteresuje kupujących i skłoni ich do zakupu właśnie Twojej nieruchomości.

W swoim zespole posiadamy doświadczonych specjalistów, którzy pomogą zwiększyć wartość Twojej nieruchomości, urządzając wnętrze z zachowaniem wysokich standardów, przez co bez problemów wyróżnisz się na tle konkurencji.

 

Oferowany na terenie Krakowa home staging oznacza profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Podstawowym celem home stagingu jest uczynienie danej nieruchomości bardziej atrakcyjnej, niż wcześniej. To swego rodzaju metamorfoza nieruchomości, która jednak nie ma na celu całkowitej jej zmiany, lecz uwydatnieniu i pokazaniu jej najlepszych atutów.

Dzięki oferowanym przez nas usługom z zakresu home stagingu przeznaczone na sprzedaż mieszkanie lub dom może być sprzedane z jednej strony znacznie szybciej, z drugiej strony – po dużo lepszej cenie. Profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży zwiększa finalnie liczbę zainteresowanych klientów i znacznie zwiększa prawdopodobieństwo zawarcia transakcji, często w tym samym dniu, na który przypada oglądanie nieruchomości.

 

Korzyści z przygotowania nieruchomości do sprzedaży

Wręczając bliskim prezenty, zwykle wcześniej ozdobnie się je opakowuje. Dlaczego pominąć tego rodzaju czynności w przypadku sprzedaży mieszkania lub domu, czyli dokonywania jednej z najważniejszych czynności finansowych w życiu? >

Profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży wskaże potencjalne wady i usterki nieruchomości oraz znajdzie sposób na ich naprawienie. Uwydatni zalety mieszkania i uczyni je komfortowym dla potencjalnych kupujących. Poprzez współpracę w zakresie home stagingu krakowskie mieszkania, apartamenty i domy mogą zabłysnąć nowym wdziękiem, zwiększającym ich wartość pieniężną.

Home staging na świecie i w Polsce

Zarówno w Polsce, jak i w samym Krakowie, home staging prężnie się rozwija. Wciąż jednak specjalistyczne, profesjonalne przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży w naszym kraju znajduje się na innym poziomie, względem przede wszystkim Stanom Zjednoczonym. To one są kolebką tej dziedziny i jednocześnie wyznaczają jej najnowsze trendy.

Najczęstszym błędem wielu agencji nieruchomości jest bazowanie wyłącznie na cenie. W ten sposób jednak nie zadowala się potrzeb swoich klientów, którzy na sprzedaży mieszkania, domu lub innej nieruchomości mogliby zyskać znacznie więcej. Innym błędem jest zatrudnianie pośrednika nieruchomości do czynności związanych z home stagingiem. Oferowany przez nas profesjonalny home staging obejmuje właściwe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży przez osoby, które posiadają doskonałą wiedzę i doświadczenie nie tylko w zakresie rynku nieruchomości, ale także na płaszczyźnie aranżacji wnętrz. 

 

Jak profesjonalnie przygotować mieszkanie do sprzedaży?

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży musi odbywać się w sposób harmonijny. Doskonale wiemy, że wszelkie akcenty indywidualne w mieszkaniu lub w domu nie są wskazane, mając na celu osiągnięcie wyższej kwoty finalnej transakcji. Innymi słowy, nieruchomość przygotowywana jest tak, aby ogólne wrażenie było zapraszające, harmonijne, ciepłe, ale też stonowane i pozbawione osobistych akcentów poprzednich właścicieli.

Dzięki temu zyskuje się pożądany efekt uniwersalności – odpowiednio przygotowane mieszkanie do sprzedaży zachęci i spodoba się wielu osobom. Oczywiście, w zależności od specyfiki konkretnej nieruchomości objętej home stagingiem, czasem proces ten nakierowany jest na poszczególną grupę docelową, wyszczególnioną dzięki naszemu doradztwu i analizie rynku nieruchomości.

CO ZYSKUJESZ?

PEWNOŚĆ
Zyskujesz pewnego i sprawdzonego najemcę

BEZPIECZEŃSTWO
Twoja nieruchomość jest w pełni zabezpieczona

CZAS
Oszczędzasz swój czas w czasie poszukiwania najemcy oraz w późniejszym zarządzaniu nieruchomością

OPIEKA
Twoją nieruchomością zajmie się wyspecjalizowany zespół specjalistów

KONTROLA
Zyskujesz pełną kontrolę nad płatnościami

SPOKÓJ
Nie musisz przejmować się formalnościami

 

Home staging krok po kroku:

1. Umowy o zarządzanie nieruchomością

Po podpisaniu umowy o zarządzanie nieruchomością, następuje przekazanie nieruchomości do zarządu na podstawie protokołu zdawczo-odbiorczego.

 

2. Poszukiwanie nowego Najemcy

Oferty, którymi zarządzamy, traktujemy priorytetowo, nie szczędząc środków na ich promocję.

 

3. Negocjacje

Prowadzimy cały proces negocjacyjny z klientem, balansując pomiędzy ceną preferowaną przez klienta, a ceną minimalną (określamy te ceny w umowie o zarządzanie). Naszym priorytetem zawsze będzie uzyskanie jak najkorzystniejszej dla właściciela ceny.

 

4. Przygotowanie dokumentacji

Przygotowujemy potrzebną do podpisania umowy najmu.

 

5. Przekazanie lokalu

Po podpisaniu umowy przekazujemy Najemcy lokal, dokładnie spisując jego wyposażenie i stan liczników. Przykładamy do tego dużą wagę, ponieważ bardzo usprawnia to późniejszy proces odbioru nieruchomości od Najemcy.

6. Wsparcie w trakcie najmu

Podczas trwania najmu, jesteśmy do dyspozycji najemcy jeśli chodzi o usuwanie jakichkolwiek usterek, oraz odpowiadamy na wszelkie pytania.

 

7. Rozliczanie opłat

W przypadku zarządzania najmem domów, zajmujemy się rozliczaniem płatności za media (prąd, gaz), a w przypadku nieruchomości w budownictwie wielorodzinnym, rozliczamy również wszelkie opłaty administracyjne i fundusze remontowe.

 

8. Odbiór mieszkania po zakończeniu najmu

Odbierając mieszkanie od Najemcy zatrzymujemy jego kaucje do momentu, aż uzyskamy dokładną wycenę wszystkich ewentualnych szkód czy opłaty za sprzątanie.

 

9. Powtórzenie cyklu poszukiwania nowego Najemcy

Celujemy w bardzo długą współpracę. Oferty, którymi zarządzamy obsługują doświadczeni agenci, którzy zawsze są w stanie idealnie dopasować klienta poszukującego do nieruchomości.

SPRAWDŹ DLACZEGO JESTEŚMY WYJĄTKOWI

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI