Home Staging Kraków - przygotowanie mieszkania do sprzedaży

Home Staging

Royal Space – Eksperci do spraw Home Stagingu

Proces sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości pochłania zazwyczaj sporo czasu. Na samym początku tego procesu warto zadbać o home staging. 

Przygotowanie wnętrza mieszkania w taki sposób, aby było pożądane dla jak największej liczby potencjalnych nabywców, ułatwia i przyspiesza proces szybkiej sprzedaży i pozwala uzyskać najwyższą możliwą cenę.

Biuro nieruchomości Royal Space pomoże Ci stworzyć przestrzeń idealną, która zainteresuje kupujących i skłoni ich do zakupu właśnie Twojej nieruchomości. 

W swoim zespole posiadamy doświadczonych specjalistów, którzy pomogą zwiększyć wartość Twojej nieruchomości, urządzając wnętrze z zachowaniem wysokich standardów, przez co bez problemów wyróżnisz się na tle konkurencji.

Osoba odpowiedzialna za Home Staging

Angelina Volska

angelina@royal-space.pl

Home staging (Kraków), czyli przygotowanie mieszkania do sprzedaży

Oferowany na terenie Krakowa home staging oznacza profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Podstawowym celem home stagingu jest uczynienie danej nieruchomości bardziej atrakcyjnej, niż wcześniej. To swego rodzaju metamorfoza nieruchomości, która jednak nie ma na celu całkowitej jej zmiany, lecz uwydatnieniu i pokazaniu jej najlepszych atutów. 

Dzięki oferowanym przez nas usługom z zakresu home stagingu przeznaczone na sprzedaż mieszkanie lub dom może być sprzedane z jednej strony znacznie szybciej, z drugiej strony – po dużo lepszej cenie. Profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży zwiększa finalnie liczbę zainteresowanych klientów i znacznie zwiększa prawdopodobieństwo zawarcia transakcji, często w tym samym dniu, na który przypada oglądanie nieruchomości. 

 

Home staging na świecie i w Polsce

Zarówno w Polsce, jak i w samym Krakowie, home staging prężnie się rozwija. Wciąż jednak specjalistyczne, profesjonalne przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży w naszym kraju znajduje się na innym poziomie, względem przede wszystkim Stanom Zjednoczonym. To one są kolebką tej dziedziny i jednocześnie wyznaczają jej najnowsze trendy. 

Najczęstszym błędem wielu agencji nieruchomości jest bazowanie wyłącznie na cenie. W ten sposób jednak nie zadowala się potrzeb swoich klientów, którzy na sprzedaży mieszkania, domu lub innej nieruchomości mogliby zyskać znacznie więcej. Innym błędem jest zatrudnianie pośrednika nieruchomości do czynności związanych z home stagingiem. Oferowany przez nas profesjonalny home staging obejmuje właściwe przygotowanie nieruchomości do sprzedaży przez osoby, które posiadają doskonałą wiedzę i doświadczenie nie tylko w zakresie rynku nieruchomości, ale także na płaszczyźnie aranżacji wnętrz. 

 

Jak profesjonalnie przygotować mieszkanie do sprzedaży?

Przygotowanie nieruchomości do sprzedaży musi odbywać się w sposób harmonijny. Doskonale wiemy, że wszelkie akcenty indywidualne w mieszkaniu lub w domu nie są wskazane, mając na celu osiągnięcie wyższej kwoty finalnej transakcji. Innymi słowy, nieruchomość przygotowywana jest tak, aby ogólne wrażenie było zapraszające, harmonijne, ciepłe, ale też stonowane i pozbawione osobistych akcentów poprzednich właścicieli. 

Dzięki temu zyskuje się pożądany efekt uniwersalności – odpowiednio przygotowane mieszkanie do sprzedaży zachęci i spodoba się wielu osobom. Oczywiście, w zależności od specyfiki konkretnej nieruchomości objętej home stagingiem, czasem proces ten nakierowany jest na poszczególną grupę docelową, wyszczególnioną dzięki naszemu doradztwu i analizie rynku nieruchomości.

 

Korzyści z przygotowania nieruchomości do sprzedaży

Wręczając bliskim prezenty, zwykle wcześniej ozdobnie się je opakowuje. Dlaczego pominąć tego rodzaju czynności w przypadku sprzedaży mieszkania lub domu, czyli dokonywania jednej z najważniejszych czynności finansowych w życiu? 

Profesjonalne przygotowanie mieszkania do sprzedaży wskaże potencjalne wady i usterki nieruchomości oraz znajdzie sposób na ich naprawienie. Uwydatni zalety mieszkania i uczyni je komfortowym dla potencjalnych kupujących. Poprzez współpracę w zakresie home stagingu krakowskie mieszkania, apartamenty i domy mogą zabłysnąć nowym wdziękiem, zwiększającym ich wartość pieniężną.

From passion to elegance