+48 602 255 619
Zgłoś nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie
Ivory House
Ivory House
Ivory House
Ivory House
Ivory House
Ivory House

Ivory House

IVORY HOUSE to wyjątkowa inwestycja na Woli Justowskiej. Ta jednorodzinna rezydencja mieszkalna została zaprojektowana i zlokalizowana tak, aby zapewnić jej mieszkańcom wysoki komfort oraz prywatność w spokojnym otoczeniu. Oferta jest skierowana szczególnie do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują wysokiego standardu życia. Idealna dla osób ceniących piękno i nowoczesną elegancję, pragnących mieszkać w centrum miasta, ale z dala od jego zgiełku.

IVORY HOUSE wyróżnia się połączeniem najwyższej jakości wykończenia i wyjątkowo prestiżowej lokalizacji w zielonej dzielnicy Krakowa – Woli Justowskiej. Inwestycja łączy w sobie ponadczasowy styl, nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz najwyższą jakość wykonania z niezwykłą dbałością o detale.

300.5 m2
Ivory House
Ivory House
PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI
  • Powierzchnia użytkowa: 300 m2
  • Działka: 7,25 ara
  • Garaż wewnętrzny z dwoma stanowiskami postojowymi
  • Teren zewnętrzny zagospodarowany wraz z pełną aranżacją zieleni i nasadzeniami
  • Taras na dachu
  • 6 pokoi, 4 łazienki
  • Aranżacja ogrodu z nasadzeniami
  • Instalacja klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji
  • Stolarka architektoniczna cortizo

 

Termin oddania: Budowa zakończona. Nieruchomość gotowa do przekazania nowemu nabywcy.

Kontakt
Atuty lokalizacji

Dzielnica emanuje wyjątkowym klimatem, który przyciąga ludzi szukających prestiżowego i komfortowego miejsca do życia. To prawdziwy klejnot w koronie Krakowa, który może poszczycić się największym parkiem leśnym w mieście – Lasem Wolskim. Zajmujący powierzchnię ponad 400 hektarów, park oferuje mieszkańcom wiele atrakcji, takich jak szlaki rowerowe, turystyczne i liczne zabytki. Spektakularny klasztor Kamedułów, miejskie zoo oraz przekształcany zamek w Przegorzałach to tylko niektóre z nich. Dodatkowo, Kopiec Piłsudskiego gwarantuje zapierające dech w piersiach widoki. 

W okolicy inwestycji znajduje się osiedle willi jednorodzinnych, zapewniające spokojny i sielski wypoczynek, z dala od hałaśliwych, gęsto zaludnionych terenów.

Do działki prowadzi droga wewnętrzna, która oddziela budynek oraz przestrzeń rekreacyjną mieszkańców od głównej drogi dojazdowej i hałasu ulicznego.

Kontakt

Chciałbyś dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami