+48 602 255 619
Dodaj nieruchomość
Zgłoś poszukiwanie
pl
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO
Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO

Mieszkanie na Sprzedaż

Kraków, Śródmieście, Grzegórzki, ul. Mogilska

34.53 m2 2 1
890 000 zł 25 775 zł / m2

Apartament na 10 piętrze! | Młyny Mogilska, NOHO

Rok budowy

2025

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu dwupokojowego apartamentu o pow. 35 m² przy ulicy Mogilskiej na Grzegórzkach.

INWESTYCJA I LOKALIZACJA
Młyny Mogilska – nowoczesne osiedle w sercu Krakowa. Stylowe osiedle łączące historię z zabytkową architekturą oraz nowoczesnością. Do dyspozycji mieszkańców m.in. kino, sale ze sprzętem przeznaczonym do fitnessu, jogi i pilatesu, coworking, pokój gier, strefa relaksu i masażu oraz myjnia dla pupili. W sąsiedztwie Parku Lotników – idealnego na spacery. Świetna lokalizacja i doskonała komunikacja z centrum miasta.

APARTAMENT
Mieszkanie wykończone według indywidualnego projektu, z dbałością o każdy detal. Wnętrze zostało zaprojektowane w wysokim standardzie, z zastosowaniem materiałów premium oraz zabudową wykonaną na zamówienie przez stolarza. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia maksymalną funkcjonalność oraz mnóstwo miejsca do przechowywania – idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort i porządek.  Mieszkanie jest jasne i pełne naturalnego światła. 
Niewątpliwym atutem nieruchomości jest widok z 10 piętra!

Apartament zlokalizowany na 10 piętrze, i składa się:

  • salon z aneksem kuchennym, 
  • sypialnia,
  • łazienka,
  • hol,
  • balkon

DODATKOWE INFORMACJE

  • wysokiej jakości materiały
  • świetny układ mieszkania, funkcjonalne z pięknym widokiem 
  • klimatyzacja.

CENA – 890 000 zł ( 25.774.69 tys/m2)